Я зарядилась позитивною енергією, якою ділюсь з іншими  (Оксана Савицька)

Я зарядилась позитивною енергією, якою ділюсь з іншими (Оксана Савицька)

24 Травня 2018,
Мене звати Оксана Савицька і я хочу поділитись власним досвідом особистого розвитку.
У 2014 році, у зв’язку з початком АТО в моєму рідному місті Донецьку, я разом з родиною була вимушена переїхати до м. Маріуполь. На той час я займала посаду головного бухгалтера Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій області.
Через складні умови багато працівників роз’їхались в різні міста, не всі були готові переїхати до Маріуполя, не маючи там ані родичів, ані знайомих, які б могли підтримати на початковому етапі. Крім того, на той час не було впевненості щодо безпечності Маріуполя. Більшість працівників були вимушені звільнитись. З 14 працівників залишилось лише 6. Специфіка роботи нашого центру полягає у необхідності забезпечення цілодобового функціонування і нам це вдалось, однак доводилось виконувати обов’язки декількох посад, крім того, необхідно було вирішувати організаційні питання (вивезення документів і техніки з непідконтрольної території, перереєстрація, пошук офісного приміщення, меблів тощо). Такі екстримальні умови загартовують та сприяють прояву здібностей, про які людина навіть не здогадувалась раніше.
Згодом все налагодилось, колектив розширився, обов’язки розподілились, діяльність стала планомірною. Ми розвивались та налагоджували зв’язки з новими партнерами. Однак, у січні 2017 року нас повідомили, що Мінюстом прийнято рішення про ліквідацію нашого центру та утворення нового, який буде забезпечувати діяльність на території двох областей - Донецької та Запорізької. Нова криза – розпочато процес ліквідації з усіми наслідками, знов звільнення працівників, перевірки, екстримальні умови роботи. Особисто для мене це було великим ударом, я дуже болісно сприйняла цю новину, я просто була розгублена та майже впала у відчай. Згодом, керівництво установи, у підпорядкуванні якої ми знаходились, запропонувало мені посаду заступника директора новоутвореного Регіонального центру з надання безоплатної вторинної допомоги у Донецькій та Запорізькій областях. Я довго не могла наважитись, та все ж таки прийняла рішення погодитись на пропозицію.
Я дуже переймалась тим, що не стану авторитетом для підлеглих, не зможу правильно та ефективно налагодити роботу відділів, не виправдаю сподівання тих, хто в мене повірив. Я відчувала невпевненість у собі, розгубленість, я розуміла, що підлеглі це помічають, але ніяк не могла взяти себе в руки. Я вже вирішила звільнятись та шукати роботу за спеціальністю, якою звикла займатись.
Після участі у семінарі з лідерства для внутрішньо переміщених осіб у межах проекту «Містки громадської активності», який проходив у чудовому місті Львів 26-28 жовтня 2017 р., я зрозуміла, що більшість якостей, які я вважала своїми недоліками, насправді є моїми перевагами, що лідером можна стати через виховання в собі певних властивостей. Я повернулась іншою – більш впевненою, я точно знаю чого прагну та яким чином можу цього досягти. Я стала серйозно займатись ораторським мистецтвом, стала більш вимогливою як до себе, так і до оточуючих. Я бачу, що це відчули й інші, змінилось ставлення та сприйняття мене як керівництвом, так і підлеглими. Я зарядилась позитивною енергією, якою намагаюсь поділитись з іншими.
Знайомство з іншими учасниками семінару, з історіями успіху, якими вони поділились, надихнуло мене на нові звершення. Вже у потягу, коли я поверталась з семінару, народилась ідея відкриття магазину екопродуктів із села. Для нашого міста це є дуже актуальним. Я поділилась цим з близькими і вони мене підтримали. Отже, складаємо бізнес-план з метою зайнятись підприємницькою діяльністю, можливо це буде у вигляді соціального підприємництва.
Дякую організаторам та тренерам семінару, а також учасникам за потужну позитивну енергію, натхнення, поштовх до самопізнання для розвитку в собі лідерських здібостей, а також ефективні інструменти для пізнання інших.
Всім бажаю розуміти цілі, яких ви прагнете, ніколи не здаватись, нічого не боятись, вірити в себе і ви обов’язково досягнете своєї мети.
Вперед до перемог!


Автор: Ірина Баран
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку