З 10 по 12 січня ГО ІРІС м.Суми вітали перших учасників міні-обмінів

З 10 по 12 січня ГО ІРІС м.Суми вітали перших учасників міні-обмінів

16 Січня 2018,

За підтримки Програми національних обмінів та Проекту «Містки громадської активності», які реалізуються ЛМГО «Центр культурного менеджменту», що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії до міста Суми (ГО ІРІС) в період з 10 по 12 січня 2018 р. завітали гості з Хмельниччини та Веселівської ОТГ (Запорізька область).

Гостей цікавили не тільки професійні питання щодо стажування в сфері місцевого самоврядування (надання адміністративних послуг населенню, розвиток культури та туризму), а також питання розвитку громадських організацій та підтримки реалізації громадських ініціатив, історія міста Суми.

м2.jpg


Під час міні-стажування в місті Суми учасники програми ознайомилися з інформацією про Програму національних обмінів та діяльністю ГО ІРІС, а також отримали різноманітні консультації та відповіді на запитання під час візитів до наступних закладів:

 - Комунальна установа Сумського обласного науково-методичного центру культури;

- Представництво ДП Документ в м. Суми – це мережа центрів обслуговування громадян "Паспортний сервіс" де швидко, комфортно, сучасно можна оформити закордонний паспорт;

- Центр надання адміністративних послуг Сумської міської ради;

- Комунальна установа «Агенцію промоції міста Суми» та Муніципальна галерея.

Також учасники візиту мали змогу ознайомитися з історією міста та його «родзинками».


гр.jpg


За відгуками учасників – очікування від участі в Програмі міні-стажування перевершили їх сподівання, бо вони змогли отримати безліч корисної інформації яку планують використати в подальшій роботі.

Представники ГО ІРІС та учасники Програми обміну вирішили розвивати партнерство та розпочали підготовку візитів до м. Хмельницький та смт. Веселе навесні цього року, під час яких представники ГО ІРІС нададуть експертну допомогу новоствореним об'єднаним громадам.

Основний висновок – велика подяка Програмі національних обмінів від ГО ІРІС та її гостей, бо надана можливість дійсно допомагає розвитку та об'єднанню. До нових зустрічей та проектів! Дякуємо!
Автор: ГО Інститут Реформ та Інформатизації Суспільства ГО ІРІС
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку