Обмін Добропілля-Ужгород Зворотній зв’язок та плідна співпраця

Обмін Добропілля-Ужгород Зворотній зв’язок та плідна співпраця

19 Вересня 2017,
Протягом трьох днів 12-13-14 вересня в Ужгороді провели гості з Добропілля. Візит проходив в рамках проекту Співпраця державних соціальних підприємств та неурядових організацій з метою поширення  та вдосконалення кращих практик реалізації соціальної політики.
Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США)

Метою проекту є підвищення ефективності взаємодії державних соціальних підприємств з громадськими організаціями, за допомогою організації та проведення спільних заходів. Обмін кращими практиками у сфері надання соціальних послуг між органами соціального захисту та представниками громадських організацій у географічно протилежних регіонах України. Налагодження партнерських зв’язків між організаціями що працюють у сфері соціального обслуговування та супроводу у географічно протилежних регіонах України.

20170912_153806.jpg

Насичена та цікава програма обміну включала як спілкування з представниками різних громадських організацій так і візити та спільні заходи з працівниками державних соціальних служб. На круглому столі обговорювали цікаву тему соціальних контрактів та соціальної відповідальності підприємців у географічно протилежних областях України. Корисним та цікавим є досвід усіх учасників. В Ужгородському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді колеги з Добропілля розповіли про досвід реалізації проекту «Кейс-менеджмент як метод соціальної роботи». Обмін кращими практиками у сфері надання соціальних послуг між органами соціального захисту та представниками громадських організацій у географічно протилежних регіонах України, налагодження партнерських зв’язків між організаціями що працюють у сфері соціального обслуговування та супроводу у географічно протилежних регіонах України безумовно сприяють вдосконаленню професійної майстерності працівників соціальної сфери та суттєво покращують результат їхньої діяльності. Співпраця та обміни між різними регіонами створює умови для ефективної інтеграції кращих знань у коло інформаційного простору, допомагає у вирішенні проблеми модернізації та трансформації органів соціального захисту, підвищує ефективність діяльності, здобуття змістовного досвіду та підвищення кваліфікації учасників.
  
20170912_133149.jpg


20170912_133319.jpg20170912_145257.jpgАвтор: Ірина Баран
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку