"РУХ - ЦЕ ЖИТТЯ! ПОХИЛИЙ ВІК - ЦЕ ЗОЛОТИЙ ВІК!"

"РУХ - ЦЕ ЖИТТЯ! ПОХИЛИЙ ВІК - ЦЕ ЗОЛОТИЙ ВІК!"

9 Жовтня 2017,
Фестиваль Поважних Людей "Золотий Вік", за для участі у якому ми були запрошені ГО Громада UA", відбувся 30.09 - 01.10 у м.  Херсон.

Реалізація проекту від ГО «ОБ’ЄДНАННЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ УКРАЇНИ В М. КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ »"РУХ - ЦЕ ЖИТТЯ! ПОХИЛИЙ ВІК - ЦЕ ЗОЛОТИЙ ВІК!"  відбулась в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США)”               

От і закінчився наш дружній візит до Херсону! Скільки нових вражень! Скільки нових друзів та партнерів! Скільки позитиву!!!!! Велика подяка  ГО Громада UA" за запрошення до участі у Всеукраїнському Фестивалі  Поважних Людей "Золотий Вік." Це було неперевершено! Херсон подарував усім гостям урочистий та незабутній Гала-концерт, який підсумував усі події та акції Фестивалю! Ми теж змогли долучитись до цього свята - подарували фестивалю маленьку локацію - прокат наших історичних костюмів "Мандруй в минуле"  Але участю безпосередньо у Фестивалі наш візит не закінчився. Ми мали творчу і корисну зустріч у офісі "КРИМ S0S", де ми обговорили плани на подальшу співпрацю. 

Поспілкувались з Радником Міністерства соціальної політики України з питань ВПО у Херсонській області. 

 Запросили наших друзів до чарівного міста Кам'янець-Подільський, і подарували маленькі презенти на спогад про нашу зустріч. Ми також завітали до чарівних жіночок клуба " Життєлюб" - це місце, де люди похилого віку з числа ВПО разом із місцевими жителями отримують практичні навички з декоративно-вжиткового мистецтва, цікаво спілкуються, здійснюють обмін досвідом, отримують психологічну та емоційну підтримку. Ми розповіли про себе, презентували свої проекти, показали фільм про Кам'янець-Подільський. І наприкінці Людмила Чаплигіна провела майстер клас з оздоровчого фітнесу для ЛЕДІ 60+.

 Сповненою позитивних емоцій, теплого спілкування стала зустріч з представницями громадських організацій міста Херсон, яка відбулась у Обласному Будинку     культури. І що  важливо додати - тут завжди пам'ятають про людей поважного віку. І наша начебто ділова зустріч була прикрашена чудовім короваєм і перетворилась у тепле дружнє чаювання! Ми обговорили наші подальші плани плідної співпраці як з ГО "Громада UA" так і іншими учасницями зустрічі. 

 05.10.2017р відбулась ще одна зустріч у Товаристві Червоного Хреста України,  В рамках роботи клуба " Життєлюб" за  проханнями учасниць попередній зустрічі,  відбувся  ще один майстер клас з оздоровчого фітнесу для ЛЕДІ 60+. Дуже приємно, що до цієї зустрічі приєднались нові бажаючи ознайомитись з цім комплексом. Позитивні емоції,гарний настрій залишило це заняття у всіх учасниць  заходу, найповажнішій з котрих 89 років! І ось настав останній день нашого візиту. До побачення Херсон! Чекаємо на всіх нових друзів у Кам'янці-Подільскому!

Людмила Чаплигіна керівник ГО «ОБ’ЄДНАННЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ УКРАЇНИ В М. КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ »  

 


Автор: juliana-2007
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку