Прогресивні викладачі зі Сходу у Вінниці обмінювалися досвідом з  написання освітніх проектів

Прогресивні викладачі зі Сходу у Вінниці обмінювалися досвідом з написання освітніх проектів

14 Лютого 2018,

В рамках "Програми національних обмінів", за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США) протягом трьох днів (7-9 лютого) громадська організація «ВЕТАН» у Вінниці  приймала гостей: заступницю директора школи з Маріуполя і завідувача відділу менеджменту освіти та педагогічних інновацій Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з Краматорська. 

Під час обміну представники організації поділилися своїми знаннями з проектного менеджменту, досвідом реалізації освітніх проектів. Натомість,  освітяни зі Сходу розповіли про вже реалізовані ідеї в рідних містах – workout-майданчик для школярів у Маріуполі та онлайн-платформу дистанційної  шкільної освіти у Краматорську.

 У рамках зустрічі було запрошено викладачів Вінницького педагогічного університету, які поділилися досвідом участі в міжнародному історичному проекті, який реалізується  ГО «Народний майдан Вінниччини» спільно з німецькими партнерами. Також  було організовано ознайомчий візит в Університеті «Україна».

Крім того, учасники обміну дізналися про культуру кримськотатарського народу  та поласували   традиційними солодощами. У вільний від робочого процесу час, освітяни прогулювалися затишними засніженими вулицями Вінниці та відвідали найцікавіші куточки міста.

 Ми щиро дякуємо нашим гостям за досвід, ідеї та натхнення! Сподіваємося на подальшу співпрацю!


Автор: Ветан
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку