Проект з картування м.Мирноград. Опитування на загальноміських заходах

Проект з картування м.Мирноград. Опитування на загальноміських заходах

5 Жовтня 2017,

     У серпні в м.Мирноград було проведено опитування мешканців міста на загальноміському заході літнього кінотеатру "Просто неба". Кожної суботи у центрі міста проводилась трансляція фільмів та мультфільмів для мешканців міста різних вікових категорій. Організацію проведення було покладено на міську владу та молодіжну платформу "Молодь UA", представники якої  входять до складу ініціативної групи проекту з картування.  

     Перед трансляцією фільму мешканцям було роздано анкети з поясненням щодо їх заповнення. Під час першого опитування, мешканці міста не зрозуміли мету анкетування, достовірних анкет було недостатньо для збору та обробки необхідної інформації. Тому було проведено додатково ще два опитування перед трансляцією фільму. Активні мешканці охоче заповнили анкети, що сприяло виявленню сильних та слабких точок міста, бачення майбутнього міста громадою. 

      У результаті проведення трьох заходів було оброблено 162 анкети та зібрано необхідну інформацію для подальшої реалізації проекту з картування.


Автор: В'ячеслав Сирота
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку