Мій край – Мій дім. Всеукраїнська виставка дитячих малюнків.

Мій край – Мій дім. Всеукраїнська виставка дитячих малюнків.

25 Жовтня 2017,
Метою виставки є показати вплив військового конфлікту на сході України на творчість дітей, очевидцями якого вони стали. Не дивлячись на постійні бойові дії, які відбуваються в Донецькій та Луганській областях, там залишилось багато дітей, які щодня бачать всі аспекти війни. Діти, які залишились там, переважно мають серйозні проблеми зі здоров'ям, чи то фізичним, чи психологічним, але не дивлячись на це,  вони намагаються сприймати щось прекрасне і відображати це в своїх малюнках. Загальна мета проекту це налагодження ефективної взаємодії між громадськими організаціями, а також поєднання та синергія громадських організацій, які працюють з ВПО зі всієї України.У проведенні трьохденої виставки дитячих малюнків «Мій край – мій дім», що проходила в Ужгороді з 18 по 20 жовтня, взяли участь громадські організації зі всієї України: місто Вінниця ГО «Спільна справа», місто Дніпро ГО «Сила майбутнього», місто Запоріжжя ГО «Громадська ініціатива «Міст», місто Добропілля ГО «Громадській простір «Розвиток», місто Покровськ ГО «Імідж-студія «Клеопатра», місто Павлоград БФ «Турбота», місто Одеса ГО «Об’єднання ініціативних переселенців «Гарні люди, місто Київ ГО «Мій.дім.юа», місто Житомир ГО «Союз переселенців «Мир на долоні», місто Старобільськ, місто Рівне ГО «Альянс переселенців», місто Луцьк ГО «Переселенці Криму та Донбасу», місто Авдіївка ГО «Допомога», ГО "Закарпатська громада", ГО "Відродження України. Закарпаття", БФ «Карітас-Caritas» Мукачівської греко-католицької єпархії, БФ «I Believe In U», БФ «Все можливо»,  БО «Комітет медичної допомоги в Закарпатті» та адміністрації Ужгороду та Закарпатської області.
Ідея виставки дитячих малюнків поєднала громадських активістів зі всієї України, адже ми хочемо привернути увагу до теми миру, показати кількість дітей, які постраждали від воєнних дій на сході України. Дитячий малюнок є відбитком душі, а не цифрою. Участь дітей, які презентують свої малюнки, допомагає кращому порозумінню, адже любов та піклування про дітей це спільна цінність для всіх людей.
Виставку відвідала заступник генерального консула Словаччини в Ужгороді пані Яна Дворецька, яка у своїй промові відзначила що зміст дитячих малюнків вражає та засмучує. 

Дякуємо програмі національних обмінів за довіру, підтримку та особливу участь у проекті!
 “Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США)”

Автор: Блажевич Костянтин
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку