Міні-стажування в ГО "Граніт" (м. Львів)

Міні-стажування в ГО "Граніт" (м. Львів)

18 Лютого 2018,
З 16 по 18 лютого 2018 в м. Львів,  я проходив стажування в ГО "Граніт", яке надало змогу ознайомитись з діяльністью і основними проектами організації,  а також познайомитись з великою кількістю цікавих людей.

Наш 1 день почався як то і має бути у Львові з смачної кави та знайомства, після чого ми направилися до Львівської Медіатеки,  де ознайомились з її діяльністю та дізнались більше про приймаючу організацію. 
Після цього мали досить корисний тімбілдінг під час якого ми мали змогу не лише стати однією компанією,  а й ознайомитись та провести дискусію,  щодо найбільш ефективних методів тімбілдінгу для нової компанії. Так як,  однією з тем нашого візиту була ігрофікація,  то нашої наступною локацією став "Клуб настільних ігр OCTOPUS", де час пролетів швидко і з користью.
Наступний день ми провели в Lviv IT Scholl: де знову опановували навички як за допомогою настільних ігор можна вивчити історії чи покращити свої знання в будь-якій сфері в цікавому форматі. 
Після цього нашу увага була зосереджена на відточуванні навичок по створенню соціальних відео, які демонструють рівень обізнаності молоді,  щодо важливих соціальних питань. 
Але на цьому наші пригоди не закінчились і ми перейшли до ознайомлювання з симуляційними іграми та методами їх використання для опису всіх процесів, що відбуваються в світі та пошуку методів їх вирішення. 
Неділя почалась з брейншторму щодо ідей нових проектів,  які можно було б подати на конкурс до Львівської ОДА на конкурс та заповнення заявок для цих проектів. 
День закінчився узагальненням результатів проекту.
Програма національних обмінів є частиною проекту “Містки громадської активності”, що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії (США). Автор: Пономаренко Микола
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку