КРИВОРІЗЬКИЙ «ПРОЯВ» ОБ'ЄДНАВ МОЛОДІЖНИХ ЛІДЕРІВ ІЗ ШЕСТИ ОБЛАСТЕЙ УКРАЇНИ

КРИВОРІЗЬКИЙ «ПРОЯВ» ОБ'ЄДНАВ МОЛОДІЖНИХ ЛІДЕРІВ ІЗ ШЕСТИ ОБЛАСТЕЙ УКРАЇНИ

25 Жовтня 2017,

З 8 по 11 жовтня на базі Криворізького державного педагогічного університету було проведено V Всеукраїнську осінню сесію Школи молодіжного лідерства «ПроЯв», яка об’єднала 35 представників шести регіонів України.

V Осіння сесія Школи молодіжного лідерства ПроЯв

Нарешті відкриття V осінньої сесії молодіжної школи лідерства "ПроЯв"!

Учасники ПроЯву познайомились та представили свої вищі навчальні заклади

Організаторами заходу виступили Криворізький державний педагогічний університет (КДПУ), Первинна профспілкова організація КДПУСтудентська рада КДПУ  за підтримки ВМГО «Національний студентський союз».

Проект реалізовувався в рамках Програми національних обмінів за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

Темою цьогорічного «ПроЯву» було обрано «Формування особистого іміджу студентського лідера як соціальний капітал ВНЗ». За результатами участі у семінарах, тренінгах молоді люди сформували компетенції у сфері медіаграмотності та медіакомунікацій, командотворення та вміння управляти власним тілом і голосом у ході публічних виступів, навчились презентувати себе на широкий загал, стали більш самовпевненими.

У рамках V осінньої сесії Всеукраїнської Школи молодіжного лідерства «ПроЯв» презентували проект U-Report Ukraine

Культурна програма була наповнена екскурсією вечірнім містом, яка пролягла стежками індустріальної та культурної спадщини, дружньою грою в боулінг та участю у виставі плейбек-театру.

Родзинкою Школи стала можливість учасників долучитись до Всеукраїнського молодіжного форуму «Університет для молоді – активна молодь для розвитку університету». 

У КДПУ відбувся Всеукраїнський молодіжний форум

Метою Форуму було об’єднання близько 150 учасників задля обміну знаннями і досвідом у сфері лідерства та молодіжної роботи. Учасники Школи молодіжного лідерства «Прояв» змогли почути експертні думки з цього приводу від представників Криворізького державного педагогічного університету, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Національний студентський союз» та в режимі скап-конференції поспілкуватись із заступником Міністра молоді та спорту України Олександром Яремою.

НАВЧАЛЬНА ОСІНЬ РАЗОМ З НСС: ШКОЛА МОЛОДІЖНОГО ЛІДЕРСТВА "ПРОЯВ"

По завершенні школи організатори отримали позитивний фідбек від випускників, який можна переглянути в соціальних мережах «Facebook» та «Instagram» за хештегом «#ПроЯв2017».


Автор: Первинна профспілкова організація Криворізького де
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку