Конкурс на участь у міні-стажуванні у громадському секторі

Конкурс на участь у міні-стажуванні у громадському секторі

,
Давно мріяли побувати в іншому регіоні України і вдосконалити свої навики у громадській діяльності? Маємо для вас гарні новини. Програма національних обмінів дає можливість пройти міні-стажування у громадських організаціях для активних громадян зі всієї України.

Чому варто долучитись до проекту:

- щоб обмінятися досвідом, навчитись та навчити;
- щоб започаткувати співпрацю та, можливо, створити міжрегіональний проект;
- щоб розширити коло знайомств;
- щоб ознайомитись із новим містом та його культурою, не витрачаючи на це додаткових часових та фінансових ресурсів. 

Для того, щоб взяти участь у міні-стажуванні:
- оберіть приймаючу організацію по близькій вам сфері діяльності та географічній віддаленості (із переліку нижче);
- заповніть онлайн-анкету за посиланням - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSegg77iONmbVnc3ls4x4YvlzS5Nz-p2vNvq1hnlEuvPAORfLw/viewform ;
- при підтримці вашої заявки - здійсніть свій 2-3-денний візит у вибрану організацію. 

 Критерії відбору:

- висока мотивація;
- готовність не тільки навчатись, а й зробити свій візит корисним для організації, що приймає;
- досвід громадської діяльності як перевага.

Міні-стажування триває повних 2-3 дні. Програма покриває витрати на проїзд, житло та харчування під час візиту.

Громадські організації, які будуть приймати учасників міні-стажування, - активні учасники Програми національних обмінів, що мають великий досвід у проведенні міжрегіональних проектів та з радістю обміняються досвідом.

Дедлайн для заповнення аплікаційної форми - 20 грудня.

Відповідь щодо результатів відбору апліканти отримають до 25 грудня. Стажування має відбутись між 15 січня і 15 лютого.

Важливо! Візит має плануватися виключно у географічно протилежний регіон (мінімум через 3 області).

Програма національних обмінів є частиною проекту “Містки громадської активності”, що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії (США). Дізнатись більше про проект можна на офіційному сайті - www.bridges.org.ua.


Організації, які прийматимуть у себе учасників Програми національних обмінів (список доповнюється):1) Громадська організація "Закарпаття-Донбас"

(місто Ужгород, Мукачево, Перечин)

Діяльність. Створення доступного або соціального постійного житла для внутрішньо переміщених осіб; Захист законних прав і свобод громадян, моніторинг дотримання їхніх прав; Просвітницька робота в медіапросторі допомога в інформаційному висвітлені актуальних проблем громад, діяльності громадських організацій; Психологічна допомога та психоедукація постраждалим внаслідок збройного конфлікту; Сприяння розвитку соціальної відповідальності в суспільстві.
Організація може бути цікавою. У першу чергу - досвідом громадської діяльності, а також досвідом реалізації проектів співпраці з органами місцевого самоврядування, з іншими громадськими організаціями з різних регіонів України, корисними зв'язками, тренінгами з психологічної тематики.
Чекають від співпраці з учасниками. Обмін корисним досвідом та дієвими практиками, розширення та зміцнення партнерських зв'язків, налагодження подальшої співпраці, нові контакти, та, як наслідок, посилення ефективності діяльності організацій громадянського суспільства.


2) ГО "Донецький молодіжний дебатний центр" 

(м. Київ)

Яка діяльність? Розвиток молодіжних ініціатив та організацій зі всієї України
Чим організація може бути цікавою? Наша організація активно працює з 1997 року в Донецьку, а з 2014 року переїхала в Київ та розпочала свою роботу знову, розширила географію на всю Україну. Учасники наших проектів, заходів мають чисельні історії успіхів. Також ми можемо провести майстер-класи з чого розпочати втілення в життя своїх ініціатив, проектів, де знайти на це фінансування, та що робити щоб про вас знали.
Чого чекають від співпраці з учасниками? Знайомства з активною молоддю, що в майбутньому може стати нашими партнерами. Обмін досвідом.


3) ГО"Центр сучасного розвитку "Астра"

(м. Нова Каховка, Херсонська область)

Яка діяльність? Основною метою діяльності ГО «ЦСР «Астра»» є – залучення містян до участі у громадському житті; участь у формуванні та становленні громадянського суспільства, розбудові правової держави; навчання та залучення до висвітлення проблем міста у сучасних засобах масової інформації; вивчення комп’ютерів та використання мережі Internet; реалізація творчого потенціалу молоді; навчання роботі у сфері підприємництва, стартапів; інклюзивна освіта, охорона культурної спадщини.
Чим організація може бути цікавою? Останнім часом організація активно займається охороною культурної спадщини, а саме монументального мистецтва, робіт художника-бойчукіста Григорія Довженка. Спільно з товариством охорони культурної спадщини було проведено всеукраїнську науково-практичну конференцію з проблем декомунізації, видані брошури, місту присвоєно статус історичної пам’ятки, зараз іде підготовка до реалізації у 2018році проекту студентського ворк-тайму, з реставрації пам’яток «Кам’яні вишиванки». В організації є дуже активна жіноча спільнота, яка цікавиться сучасними технологіями, декоративним мистецтвом (вишивкою), креативними індустріями та розвитком особистості. При громадській організації працює гурток програмування для дітей та молодіжний клуб знавців комп'ютера.
Чого чекають від співпраці з учасниками? Активізації роботи ГО, нових контактів з однодумцями, ідей для нових проектів, залучити учасників для запланованих проектів на 2018 рік.


4) Громадська організація "Сприяння розвитку села"

(смт. Демидівка Рівненської області)

Яка діяльність? Місцевий розвиток громад, здійснення молодіжної роботи, залучення жителів громади до вирішення проблем населених пунктів, інформаційні кампанії
Чим організація може бути цікавою? Обмін досвідом, напрацювання спільних моделей діяльності, пошук партнерів для подальшої співпраці
Чого чекають від співпраці з учасниками? Посилення ролі громадської організації в громаді, покращення співпраці з місцевими ОМС, закладами культури тощо


5) МГО "Граніт"

  (м. Львів)

Яка діяльність? Освітні, мистецькі та соціальні проекти, симуляційні ігри, ігрофікація, просвітницькі кампанії, молодіжні табори, тощо.
Чим організація може бути цікавою? Можливість перейняти багаторічний досвід, спробувати свої сили в координуванні кількісної групи волонтерів, нав'язати нові контакти для масштабних проектів.
Чого чекають від співпраці з учасниками? Нові, свіжі погляди та цікаві підходи до вирішення поставлених завдань, креатив стосовно нових ідей діяльності

6) ГО «ОБ’ЄДНАННЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ УКРАЇНИ В М. КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ»

 (Хмельницька обл.)

Яка діяльність? Наша організація створена у вересні 2015 р. вимушено переміщеними особами зі Сходу України та Криму з метою спільного вирішення нагальних проблем переселенців, а саме: • сприяння в працевлаштуванні, оренді житла, вирішенні побутових питань, тощо; - допомога у створенні власного бізнесу, нових робочих місць; - надання правової та психологічної допомоги; - налагодження взаємодії з державними органами влади, органами місцевого самоврядування, державними структурами; - співпраця з іншими громадськими організаціями та недержавними структурами; - надання консультацій що до отримання психологічної, гуманітарної допомоги тим вимушеним переселенцям, яким вона необхідна, консультації що до послуг органів соціального захисту та забезпечення; надання професійної допомоги предприємцям у створенні свого власного бізнесу та його супроводженню. 
Чим організація може бути цікавою? Ми ще не маємо постійного фінансування, але вже реалізували три проекти за Програмою Національних обмінів і здійснили подорожі до м. Кривий Ріг, Харків та Херсон. Крім того ми протягом 2016-2017рр. взяли участь у Програмі як приймаюча сторона для 3-х проектів. До нас завітали представники НДО з Миколаївської обл, міст Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ. У нашому Соціальному Центрі ми плануємо відкриття Школи Малого бізнесу та коворкінг зони, де здійснюватиме навчання активних мешканців міста азам ведення власної справи, проведення семінарів та тренингів від запрошених тренерів України; Крім того вже понад два роки у нас працює за авторською програмою група оздоровчого фітнесу "Леди 60+" для людей поважного віку. Ми вже провели 3 майстер-класи за цією програмою у м. Кривий Ріг, Харків та Херсон та плануємо і надалі розповсюджувати цей цікавий досвід. Завдяки реалізованому переселенкою з Криму Іриною Шухтуєвою проекту "Пошив та прокат історічних костюмів" ми маємо непогану костюмерну і беремо участь у багатьох фестивалях і святах, які трапляються у нашому казковому історічному місті майже кожну неділю. Ну і найголовніше - допоможемо нашім гостям зануритися у казкову давнину нашого чарівного міста!
Чого чекають від співпраці з учасниками? Досвід вже реалізованих проектів за Програмою Національних обмінів збагачує нас новими знаннями, дарує нам нових друзів та партнерів, додає натхнення для створення нових цікавих проектів.


7) ГО" ВЕТАН"

(м. Вінниця)

Яка діяльність? Захист прав ВПО та нац. меншин, освітні програми
Чим організація може бути цікавою? Маємо досвід проведення соціальних проектів, адвокаційних та інформаційних кампаній, та освітніх програм
Чого чекають від співпраці з учасниками? Готові поділитись досвідом та запланувати, якщо у інших учасників є бажання, спільну подальшу роботу


8) ГО Агенція сталого розвитку "Хмарочос"

 (м. Кропивницький)

Яка діяльність? Урбаністика, сталий розвиток міста, міські проекти, медіа, неформальна освіта
Чим організація може бути цікавою? ГО "Хмарочос" - новостворена організація. До її створення ми працювали як ініціативна група, Го зареєстрували завдяки проекту "Містки громадської активності". Всі наші ініціативи, проекти репутаційно посилюють Го, яка ще не має автономної історії. Наш досвід буде корисним для тих, хто займається чи цікавиться брендингом маленьких міст та територій, хто прагне професійно оволодіти інструментами розвитку локальних громад, хто хоче знати все про медіа та ігрофікації. Ми маємо досвід організації освітніх заходів, зокрема мережа освітніх кемпів "Чистий простір", ініційована нами і яка є напрямком діяльності в ГО Хмарочос, буде цікавою для тих, хто розвиває сферу неформальної освіти для локальних громад.
Чого чекають від співпраці з учасниками? Ми очікуємо вмотивованих учасників, якісних програм візитів, нових контактів, позитивних результатів. також - аби наше місто було відкритим і привабливим для представників з інших міст.


9) Червоноградська міська громадська організація неповносправної молоді "Ніка"

(м. Червоноград, Львівська обл.)

Яка діяльність? Надання соціальних послуг, соціальна адаптація неповносправної молоді в суспільство, сприяння культурному, фізичному розвитку, надання психологічної підтримки, проведення семінарів, фестивалів за участю людей з інвалідністю.
Чим організація може бути цікавою? Маємо 11-річний досвід проведення театральних зустрічей "Червоноград скликає друзів" для аматорських колективів людей з інвалідністю, приймаємо участь у спортивних змаганнях, екскурсіях, проводимо конференції, семінари, табори активного відпочинку на природі в палатках, плаваємо на байдарках, проводимо концерти по школах і в історичному музеї
Чого чекають від співпраці з учасниками? Поширення контактів, обмін досвідом, впровадження нових практик ведення діалогу.

10) Громадська організація "Рада молодих вчених Дніпропетровської області"

(м. Дніпропетровськ)


Яка діяльність? Різнобічний розвиток молоді і особливо молодих вчених. Лідерство, командоутворення, проекти для досягнення цілей тисячоліття (в т.ч., якісна освіта, гендерна рівність, розвиток інфраструктури). Підготовка та написання проектів на європейські грантові конкурси, що фінансують освітні та наукові напрями діяльності. Співпраця із місцевими органами влади (департаменти науки і освіти, молоді та спорту, обласною радою) та ін.
Чим організація може бути цікавою? Обмін досвідом в написанні та реалізації проектів, досвід співпраці із місцевою владою, командоутворення для реалізації міжрегіональних проектів
Чого чекають від співпраці з учасниками? Нових знайомств, пропозицій для співпраці, написання нових проектів, обміну думками тощо


11) Семенівська районна організація інвалідів


 (смт.Семенівка. Полтавської обл.)

Яка діяльність? Захист законних прав і потреб людей з інвалідністю, їх реабілітаці та інтеграція в суспільство.
Чим організація може бути цікавою? Більше 10 років працюємо над вирішенням питань захисту прав осіб з інвалідністю, їх інтеграції, соціалізації та реабілітації, шляхом участі в різних заходах. З радістю поділимся досвідом і повчимося в них.
Чого чекають від співпраці з учасниками? Налагодження зв'язків між різними регіонами України, їх розширення. Становлення ОІ - осередками співдружності між Сходом, Заходом та Центром України.


12) ГО "ЖІНКА МАЙБУТНЬОГО"


(м. Бердянськ, Запорізька обл.)

Яка діяльність? Мета організації – це захист та просування політичних, економічних та соціальних прав жінок. Напрямки діяльності: здійснення соціальної підтримки жінок і дітей у кризових ситуаціях; протидія гендерно-обумовленому та домашньому насильству; антибулінг; забезпечення рівної участі жінок та чоловіків у прийнятті суспільно важливих рішень; правова просвітницька діяльність; пропаганда сімейних цінностей, здорового способу життя, безпеки жінок та дітей в суспільстві, сприяння підвищення кваліфікації жінок як фахівців у сфері політики та економіки.
Чим організація може бути цікавою? Наша організація може поділитися своїм досвідом в роботі по наших напрямках, а саме: протидія ГОН; допомога жінкам, які потрапили в кризову ситуацію; взаємодія з владою та бюджетними структурами, робота з підлітками. А також познайомити з іншими ГО в нашому місті.
Чого чекають від співпраці з учасниками? Перейняти досвід інших організацій, та можливо об'єднання зусиль у схожих напрямках/спільні проекти.


13) ГО "Культпрожетор" 


(м. Запоріжжя)

Яка діяльність? Розвиток міжкультурного діалогу засобами мистецтва. Сприяння культурному розвитку у Запорізької області. Впровадження партиципативних проектів: художні та фотовиставки, фестивалі, театральні, кінематографічні і літературні заходи, конференції тощо. Європейська інтеграція.
Чим організація може бути цікавою? Є певний досвід, яким ГО "Культпрожектор" може поділитись - впровадження культурно-мистецьких проектів на території індустріальних міст. А це непросто)) Мурали, фестивалі, кіно-фестивалі. Організація фото та художніх виставок, візійних майстер-класів з ілюстрації, каліграфії, арт-букінга та скетч-букінга. ГО "Культпрожектор" нещодавна брала участь у Медійному проекті за підтримки Посольства США в Україні "Indie Media Camp". 12 учнів 9-11 класів із Запоріжжя (всього 7 міст України) пройшли відбір у проект. Тиждень, на території "Пуща Водиця", молодь навчалась висловлювати свої погляди за допомогою різних мистецьких та медіа-методів: відео, анімації, фотографії, відеомапінгу та аудіо-турів. І авжеж "Форуми обміну та перетворень" (Енергодар/Вінниця) - реалізовані за підтримки Програми національних обмінів - натхнення та реалізація!
Чого чекають від співпраці з учасниками? На сьогоднішній день, є діалог з владою міста Запоріжжя про бажання створити Арт-кластер (для розвитку креативних індустрій). Реальне бачення Арт-центру полягає в тому, щоб сформувати платформу для міжнародної професійної співпраці, виробництва сучасного мистецтва та культури, для інноваційних та міждисциплінарних програм, а також для творчих підприємств та освіти. Тож, був би дуже доречний приїзд до нас експерток(тів) зі створення подібних Креативних платформ, для обміну досвідом!  


14) ГО "Молодіжний центр Волині"

(м. Луцьк)

Яка діяльність? Молодіжна робота, сервісний центр для громадського сектору, освітні програми
Чим організація може бути цікавою? Ми можемо навчити як ефективно проводити 4 заходи в день і тримати тонус без втрат. У нас у запасі хороші елементи роботи команди до 10 людей, включаючи методи, комунікаційні політики, політики завдань. Ми можемо надати знання щодо організації заходів, сервісної роботи із громадським сектором, нетворкінгу серед організацій.
Чого чекають від співпраці з учасниками? Очікуємо ініціативності, відповідальності та вміння працювати над великої метою жертвуючи.


15) ГО "Добробут Золотоніщини"

(м. Золотоноша, м. Черкаси)

Яка діяльність? Правозахист, соціальна робота з національними меншинами, ВПО та родинами загиблих, відновлення культурної спадщини і національних традицій, антикорупційний напрямок, моніторинг правоохоронних органів
Чим організація може бути цікавою? Консультація спеціалістів, обмін досвідом в налагодженні співпраці з органами влади і місцевого самоврядування, візити в ромські табори Черкащини, участь в українських традиційних обрядах (якщо будуть проводитися в той момент)
Чого чекають від співпраці з учасниками? Обмін досвідом, подальша співпраця, створення мережі з іншими учасниками


16) МГО "Арт-МОСТ"


(м. Дніпро)

Яка діяльність? Робота з молоддю віком 16-26 років. Реалізація потенціалу молоді через творчі проекти та ініціативи.
Чим організація може бути цікавою? Історія розвитку від студентської ініціативи до повноцінної організації. Участь та реалізація творчих проектів на локальному, національному та міжнародному рівні. Пошук та робота зі своєю цільовою аудиторією.
Чого чекають від співпраці з учасниками? Побачити приклади роботи успішних молодіжних організацій. Співпраця ГО із бізнесом .Креативні рішення соціальних проблем. Пошук партнерів для співпраці.


17) ГО "Всеукраїнське об'єднання "Українці Донбасу і Криму"


(м. Івано-Франківськ)


Яка діяльність? Основні напрямки діяльності організації: 1. Діяльність у галузі захисту прав та відстоювання інтересів ВПО; 2. Інформаційно-освітня діяльність; 3. Культурно-просвітницька діяльність.
Чим організація може бути цікавою? Наша організація сприяє інтеграції ВПО і місцевого населення в єдину громаду; налагодженню діалогу, взаєморозуміння та взаємодії між ВПО і приймаючою громадою. Ми співпрацюємо з громадськими організаціями та органами влади в напрямку інтеграції та адвокації прав ВПО. У нас є досвід: - реалізації партнерських проектів; - проведення навчальних курсів, тренінгів, майстер-класів, форум-театрів; - створення соціальних анімаційних фільмів.
Чого чекають від співпраці з учасниками? Налагодження комунікаційних зв’язків з іншими регіонами України, з громадськими організаціями, громадськими активістами, волонтерами. Обмін досвідом та ідеями. Налагодження партнерских відносин та співпраці з учасниками Програми національних обмінів.


 18) АГЕНЦІЯ РОЗВИТКУ ВУГЛЕДАРА (м. Вугледар, Донецька обл.)

Яка діяльність? Ефективна реалізація на території міста Стратегії розвитку міста та державної регіональної політики, сприяння соціально-економічному розвитку міста Вугледара, забезпечення зайнятості населення, сприяння збільшенню надходжень до місцевого бюджету, захист законних прав та інтересів суб'єктів підприємництва міста, сприяння формуванню джерел коштів для всебічного економічного розвитку міста Вугледара, сприяння підвищенню конкурентоспроможності та інституційної спроможності міста, впровадження заходів з енергоефективності та енергозбереження, сприяння залученню інвестицій в розвиток міста Вугледара, зміцнення економічного потенціалу територіальної громади міста, прогнозування і визначення перспектив подальшого економічного розвитку міста Вугледара.
Чим організація може бути цікавою? Вугледар є мономістом, в якому більшість населення працює на двох підприємствах, тому АГЕНЦІЯ активно працює над розвитком малого та середнього бізнесу в місті, розвитку активного громадянського суспільства, а також молодіжного руху. Це робиться задля залучення коштів у місто та задля того, щоб мешканці брали на себе відповідальність за своє місто та своє життя у ньому. В рамках проекту ми готові ділитися своїм досвідом співпраці з різними представниками громади, навичками фандрайзингу та активізації бізнесу, молоді та представників ОМС.
Чого чекають від співпраці з учасниками? Ми очікуємо нових партнерів, нових ідей для нашого розвитку, друзів, ініціатив та знайомств.


19) Громадська організація "Велодача"


(м. Харків)

Яка діяльність? Функціонування молодіжного простору "Велодача".
Чим організація може бути цікавою? Стажування в Громадській організації "Велодача" це можливість: перейняти досвід від засновників молодіжного простору Велодача та наважитись на створення власної платформи; отримати поради про те, як організувати незабутній культурний обмін; долучитись до креативної команди та взяти участь в організації заходів; в майбутньому реалізувати спільний проект! ознайомитись та спробувати себе в екстремальних видах спорту (bmx, snowboarding)!
Чого чекають від співпраці з учасниками? Учасник стажування має бути активним, креативним та естремальним! Очікуємо, що разом реалізуємо спільний молодіжний проект, обмінятись досвідом.


20) ГО "Памолодь"


(м. Львів)

Яка діяльність? Соціальна робота з дітьми та молоддю, які потребують особливої уваги (діти з інтернатів, з інвалідністю та ін.), навчання та тренінги для молоді, культурні проекти, активний туризм.
Чим організація може бути цікавою? Наша організація має десятилітню історію та досвід у реалізації соціальних та культурних проектів, співпраці з міською владою та іншими донорами, широку мережу волонтерів.
Чого чекають від співпраці з учасниками? Очікуємо свіжого погляду на нашу діяльність, організаційної допомоги та налагодження контактів для подальшої співпраці.


21) ГО «Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів» 


(м. Житомир)

Яка діяльність? Організація та проведення просвітницьких, інформаційних та навчальних заходів, реалізація соціальних проектів, експертна підтримка з соціального підприємництва, бізнес-планування та організаційного розвитку для представників ОГС, соціально вразливих верств населення, органів місцевого самоврядування, підприємців тощо.
Чим організація може бути цікавою? Організація реалізує проект Житомирський обласний Ресурсний центр розвитку соціального підприємництва з 2012 року, входить до Каталогу соціальних підприємств України з 2013 року; накопичила значний досвід реалізації регіональних та міжрегіональних проектів в сфері розвитку соціального підприємництва, яким готова поділитися. Експерти-тренери організації готові надати консалтингово-тренінгову підтримку для інших учасників Програми національних обмінів, які зацікавлені у створенні або розвитку соціальних підприємств. Крім того, організація продовжує роботу над формуванням міжрегіональної платформи соціальних підприємців та зацікавлених осіб «Містки соціального підприємництва» (група у Facebook https://www.facebook.com/groups/113215136004545/)
Чого чекають від співпраці з учасниками? Виявити потенційних бенефіціарів та нових партнерів з інших регіонів країни для майбутніх міжрегіональних проектів з соціального підприємництва. Розробити механізм подальшої співпраці між учасниками у напрямку планування та реалізації молодіжних програм зі сприяння розвитку соціального підприємництва на міжрегіональному рівні.

22) ГО "Розвиток громадянського суспільства України"


(м. Запоріжжя)

Яка діяльність? ГО «Розвиток Громадянського Суспільства України» є незалежною, неурядовою, неприбутковою громадською організацією, яка сприяє розвитку громадянського суспільства в Україні. 
Наша команда складається із громадських діячів, волонтерів, експертів, держслужбовців, депутатів рад різних рівнів, представників творчої інтелігенції, журналістів, представників бізнесу та інших активних громадян, яким небайдуже майбутнє нашої країни, які зацікавлені у розвитку міцного українського громадянського суспільства. Роблячи вклад у розвиток громадянського суспільства, ми дбаємо про європейські цінності нашої держави, про розбудову її демократичних засад і соціальної політики. Зі свого боку, ми даємо «зелене світло» для розвитку громадянського суспільства в країні і готові стати майданчиком для діалогу між представниками влади і громадами. НАША МІСІЯ – діяти, підтримувати дії, залучати до дії, навчати дії. МЕТА створення організації – об’єднання громадських ініціатив для здійснення діяльності з побудови в Україні громадянського суспільства та правової держави, а також сприяння забезпеченню реалізації, захисту та затвердженню непорушності та невід’ємності конституційних та міжнародно-визнаних прав, свобод, та законних інтересів людини і громадянина.
Чим організація може бути цікавою? ГО «Розвиток Громадянського Суспільства України» має достатній досвід роботи і за період свого існування вже встигла довести свою здатність ефективно працювати з іншими громадськими організаціями, ЗМІ, активістами та представниками влади.
Чого чекають від співпраці з учасниками? Очікуємо залучення нових членів до нашої організації, розширення мережі ГО у географічно-протилежних регіонах України, поширення власного досвіду в організації громадської діяльності та реалізації проектів у т.ч. в рамках Програми національних обмінів.


23) ГО "Сила майбутнього"


(м. Дніпро)

Яка діяльність? Інтеграція внутрішньопереміщених осіб у місцеві громади, розвиток місцевих громад через проведення соціокультурних заходів.
Чим організація може бути цікавою? Маємо досвід реалізації грантових проектів у соціокультурній сфері, можемо розказати про організацію місцевих свят, фестивалів. Маємо інтструмент - гру "Світ громад", яку залюбки проведемо для вас
Чого чекають від співпраці з учасниками? Обміну досвідом, цікавих знайомств.


24) ГО "Донбас.Інтеграція"

(м. Броди, Львівська обл.)

Яка діяльність? Наша діяльність спрямована на всебічну допомогу переселенцям - відновлення у людей відчуття власної гідності, соціальної значущості, здатності самостійно протистояти життєвим негараздам, волю до боротьби зі своїм "бідним" становищем, бажання стати повноцінним членом суспільства. Ми активно працюємо у напрямку адаптації та інтеграції переселенців у місцеві громади.
Чим організація може бути цікавою? Наша організація молода, але ми вже маємо історію та досвід у реалізації соціальних та культурних проектів. Ми співпрацюємо з громадськими організаціями та органами влади в напрямку інтеграції переселенців. У рамках Програми національних обмінів ми готові ділитися своїм досвідом переселення в Галицький край, знайомити з культурою та звичаями Західної України. На сьогоднішній день закінчується підготовка нашого нового інтеграційного проекту «Англійську вивчаємо разом», де за унікальною методикою буде вивчатися іноземна мова.
Чого чекають від співпраці з учасниками? Очікуємо налагодити зв’язки з іншими регіонами України, з громадськими організаціями, громадськими активістами , що разом реалізуємо спільний проект, обмін досвідом, поширення власного досвіду в організації громадської діяльності.

25) ГО "Промінь"

(с. Святогорівка, Добропільського району Донецької області)

Яка діяльність? Розвиток сільських територій та участь у проектах направлених на сприяння розвитку територій, організація обміну досвідом.
Чим організація може бути цікавою? Досвідом співпраці з органами місцевого самоврядування, участі у візитах відповідно до програми національних обмінів, прозорість у роботі органів місцевого самоврядування та громадських організацій.
Чого чекають від співпраці з учасниками?  Налагодити міжрегіональну співпрацю, розробити та реалізувати спільні проекти щодо обміну дитячими, молодіжними делегаціями, обмінятися досвідом з питань молодіжного лідерства.

26) ЛММГО "Інститут українських студій"

(м. Львів)

Яка діяльність?
Молодіжні обміни та неформальна інклюзія. Також пробуємо стартувати соціальне підприємництво.
Чим організація може бути цікавою? Робота організації, коли на повну ставку в нас працює одна людина, інші - дистанційно. програми, які ми реалізовуємо.
Чого чекають від співпраці з учасниками? Поширення наших цінностей.


27) Центр інформаційних досліджень та ресурсних послуг «Меридіан»

(м. Львів, Херсон, Дніпро, Мілове-Сєвєродонецьк)

Яка діяльність? Інформаційні дослідження; трансформаційні процеси у перехідному суспільстві; розвиток мереж; транскордонна співпраця, молодіжні ініціативи; дослідження; підтримка аналітичного та інформаційного потенціалу громадських середовищ ВПО https://www.facebook.com/pg/MeridianUkraine/about/?ref=page_internal
Чим організація може бути цікавою? Напрацьовані успішні практики, методологія, тренінговий матеріал, мережева співпраця у регіонах, досвід громадської та аналітичної діяльності. Відповідно до запиту готові надати та сформувати корисну та пізнавальну програму стажування.
Чого чекають від співпраці з учасниками? Нових відкриттів!)

28) ГО "Інститут Реформ та Інформатизації Суспільства" (ГО ІРІС)

(м. Суми)

Яка діяльність? Децентралізація, регіональний розвиток, міжнародне співробітництво, молодіжна політика, ЦНАП, подолання дискримінації, бюджет участі, енергоефективність
Чим організація може бути цікавою? 
Організація стажувань в органах місцевого самоврядування, обміни досвідом, консультації з написання місцевих цільових програм, розбудова ОТГ, підготовка проектів ДФРР
Чого чекають від співпраці з учасниками?
Розробки та реалізації нових спільних проектів.

29) Громадська організація "Стосується кожного"


(смт. Новопсков, Луганська область)

Яка діяльність? Головною метою організації є всебічне задоволення та захист соціальних, економічних, творчих та інших спільних інтересів організації, сприяння підвищення духовної культури населення та надання правової, гуманітарної, психоемоційної, культурно-освітньої, благодійної допомоги.
Чим організація може бути цікавою? 
Наша громадська організація доволі молода, тому ми якомога більше намагаємося налагоджувати тісні зв'язки з іншими організаціями, приймаємо участь у тренінгах, семінарах, проводимо майстер-класи, запрошували до себе "Книгу на Схід", шукаємо гранти для активізації громадської організації, двічі брали участь в обміні досвідом в рамках Програми Національних обмінів в м. Жидачів Львівська область та м. Івано-Франківськ, за що вдячні приймаючим сторонам. Намагаємося висвітлювати свої кроки в мережі Фейсбук, місцевих ЗМІ та на телебаченні. В рамках Програми Національних обмінів намагатимемося не тільки говорити про роботу і подальші кроки співпраці, а покажемо наш мальовничій і багатий край.
Чого чекають від співпраці з учасниками? 
Налагодження нових контактів, нового віяння в роботі громадської організації, досвід співпраці з однодумцями, по можливості написання та реалізації спільних проектів. Та в подальшому візити один до одного з метою активізації роботи громадських організацій.

30) ГО "Регіональний центр євроінтеграційних проектів"

(м. Рівне)

Яка діяльність? Підтримка євроінтеграційних процесів на місцевому рівні шляхом реалізації адвокаційних та моніторингових кампаній, освітніх проектів, стимулювання громадської активності молоді та проведення обмінних програм.
Чим організація може бути цікавою? Команда ГО РЦЄП поділиться досвідом проведення загальнонаціональних моніторингових кампаній (на прикладі, проведеного моніторингу антикорупційних програм університетів). Учасники стажування зможуть стати учасниками PM School -2018 (школа проектного менеджменту), або окремих її модулів. Зокрема, ми поділимося досвідом організації комунікацій в проектах за допомогою хмарних сервісів. Ми розкажемо як стимулювати громадську активність студентства у рамках Інкубатора молодіжних ініціатив. А також розповімо як провести успішну кампанію з підтримки проектів, що реалізуються у рамках громадських бюджетів міст та ОТГ (маємо 3 проекти, що виграли конкурси).
Чого чекають від співпраці з учасниками? Співпраця у рамках стажування дасть змогу розширити партнерство для реалізації нових громадських ініціатив та проектів. Можливо вдасться під час стажування підготувати спільний проект, що відповідає цілям і завданням організацій-партнерів. Сподіваємося, що зможемо отримати корисні поради колег щодо застосування їх кращих практик організаційного розвитку у діяльності нашої організації.

31) ГО "Освітній центр "Відкрите знання"

(м. Дніпро)

Яка діяльність? Сприяння інноваційній творчості в освітньому та соціальному просторі; популяризація науки та її досягнень у суспільстві; створення додаткових можливостей для саморозвитку талановитої молоді і працівників освіти та науки. Головною метою нашої організації є створення комунікативного майданчику продуктивної взаємодії активних людей для розвитку науково-освітньої сфери країни. 
Чим організація може бути цікавою? Ми готові ділитися своїм досвідом та знаннями й готові вчитися у інших в питаннях інноваційних технологій навчання студентів, ефективних практик популяризації науки як цікавої сфери діяльності, розвитку проектного менеджменту та написання спільних проектних заявок із іншими організаціями.
Чого чекають від співпраці з учасниками? Отримання додаткових контактів та партнерів для ефективної роботи в проведенні різноманітних науково-освітніх заходів на міжрегіональному рівні; розвиток організації та вихід її діяльності за межі регіону.


Автор: Ірина Баран
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку