НАС ЄДНАЄ ОДНА ЗЕМЛЯ

НАС ЄДНАЄ ОДНА ЗЕМЛЯ

11 Жовтня 2017, Дніпропетровська обл. - Львівська обл. - Київ

В рамках програми національних обмінів с 28.09 по 30.09.2017р. відбувся захід  «НАС ЄДНАЄ ОДНА ЗЕМЛЯ»!

Делегація з м.Тернівки та м.Павлограда, а це сім’ї загиблих, учасники АТО та їх діти, здійснили подорож до такого ж надзвичайно прекрасного шахтарського містечка Червонограда Львовської області та міста Київ.


 Головною метою проекту було живе спілкування сімей загиблих в АТО, зустріч ( для подальшої співпраці) з представниками ГО, патріотичне виховання молоді.

Спочатку нас запросили до Круглого Столу, на якому були присутні :Представники міської ради, профспілок шахт, керівники Громадських організацій пов’язаних з АТО, представники ДП «Львіввугілля» та матері загиблих на Сході України мешканців м.Червонограда. Вони з великою любов’ю розповідали про своє містечко про свій шахтарський край –ми про наш Західний Донбас.Потім в рамках проекту були зустрічи з школярами у міській бібліотеці.
 Нас запросили до військової частини де ми провели спільний захід «НАС ЄДНАЄ ОДНА ЗЄМЛЯ...»30.09 відбулась зустріч з представниками ГО та сім*ями загиблих у м. Київ.


Також для сімей загиблих, учасників АТО та дітей шахтарів були проведені екскурсії по містах - Червоноград, Львів, Київ.


Завдяки проекту ми вкотре переконались що нас єднає спільне горе втрат, спільна радість свят і ОДНА ЗЕМЛЯ.

Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США)


Автор: ГО «Обєднання ветерапнів АТОта сімей загиблих «ОЛІ
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку