«Життя триває!». Фотовиставка з прифронтової зони

«Життя триває!». Фотовиставка з прифронтової зони

6 Липня 2017, Волноваха Львів

Містом для локацій було обрано Волноваху, яке розташовано у Донецькій області. Вся країна знає про Волноваську трагедію, тому авторам проекту було важливо донести та передати через фотографії той стан речей, який є зараз у цьому містечку.

Не дивлячись на те, що Волноваха розташована у безпосередній близькості до лінії фронту (всього 11 км.), життя там триває. Саме це було відображено у фотографіях. Буденне та святкове життя міста (автори відвідали місто під час свята Трійці), велика кількість військовий, що перебувають майже усюди, діти та дорослі, розваги та сліди трагедій – ось що побачили представники Півдня на буремному Сході.

Фотовиставка пройшла дуже вдало, відвідувачі ставили багато питань, молодь обговорювала проблеми врегулювання конфлікту на Сході та діяльність спостережних місій. Приємним було те, що фотовиставку відвідали і внутрішньо переміщені особи, які зараз перебувають у Львові.

Нагадуємо, що проект виконано в рамках Програми національних обмінів, яка фінансується Європейським Союзом та Національного фонду підтримки демократії (США).


Автор: Олександр
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку