Завершення Проекту Картування громад у м.Мирноград

Завершення Проекту Картування громад у м.Мирноград

8 Травня 2018, Мирноград

      7 травня 2018 р. у актовій залі Мирноградської міської ради відбулася фінальна презентація проекту картування "Деталізація Генерального плану Мирноградраду громадою міста" в рамках проекту "Містки громадської активності", що  фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії (США) та співфінансується Польсько-Американським Фондом Свободи в рамках програми RITA - "Зміни в регіоні", яку реалізує Фонд "Освіта для демократії". Впроваджується проект Центром культурного менеджементу (Львів) у партнерстві з Українською бібліотечною асоціацією (Київ), Фондом розвитку інформаційного суспільства (Варшава) та Благодійним фондом "Помогаєм" (Дніпро).

     На презентації був присутній міський голова Брикалов О.Л., секретар міської ради, заступники міського голови, керівники міських служб, представники місцевих ЗМІ - журналіст сайту Покровська та Мирнограду 06239.com.ua, головний редактор місцевої газети "Рідне місто", редактор Муніципального Порталу Мирнограду.

     Використовуючи інформацію, надану громадою, та базуючись на аналітичному дослідженні, метою презентації було донесення бачення перспектив розвитку громадою міста до уваги представників міської влади.

     Голова правління громадської організації "Агенція місцевого економічного розвитку "Мирноград"" Сирота В.А. розповів про хід реалізації Проекту та досягнуті результати картування.

У 2017 році Мирноград став одним з учасників Проекту Картування 12 міст Львської, Харківської, Запорізької, Донецької та Луганської областей.

     Це дворічний проект, орієнтований на сприяння демократичними перетворенням в Україні шляхом впровадлження нових, а також підтримки всже існуючих активних громадських ініціатив з особливим акцентом на невеликих містах, які виявилися найбільш уразливими в сучасних українських умовах.

     Завданням Проекту було залучення громади для широкого обговорення проблем та перспектив майбутнього міста.

     Протягом 10 місяців ініціативною групою Проекту, завдяки активності громади, було виявлено та досліджено сильні і слабкі точки міста та їх потенціал (проведення фокус-груп, анкетування та публічні обговорення під час перегляду кінофільмів "Просто неба"). 

     Результати дослідження відображено в аналітичній публікації "Деталізація Генерального плану Мирнограду громадою міста", а також на Муніципальному порталі Мирнограду, який оновлено за грантові кошти Європейського Союзу та Національного Фонду підтримки демократії (США).

https://drive.google.com/file/d/1FQzF2j4-uU4H0vQSCsj_nX_kevihDP5g/view


Автор: В'ячеслав Сирота
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку