Якою має стати допомога тяжкохворим у Приморську?

Якою має стати допомога тяжкохворим у Приморську?

12 Вересня 2017, Приморськ
8 вересня 2017 р. в Приморську відбувся тренінг "Якою має стати допомога тяжкохворим у Приморському районі?". Захід провела Асоціація дитячих онкогематологів України за сприяння ГО "Відкрий серце", "Екологія та соціальний захист Приморського району та ін. неурядових організацій.

Представники закладів охорони здоров'я, соціальних служб, неурядових організацій, інші зацікавлені особи (25 осіб) розглядали питання щодо прав тяжкохворих, стандартів допомоги їм, і якою  може стати паліативна та хоспісна допомога цій категорії осіб. 

Очікується, що в місті буде створено хоспіс або інший заклад з допомоги тяжкохворим і членам їхніх родин, наприклад, будинок для людей похилого віку та / або психологічна служба допомоги родинам, які мають тяжкохворих дітей або дорослих. Під час зустрічі громадських активістів 9 вересня її учасники погодилися, що ця діяльність - дуже складна з огляду передусім на те, що  доводиться працювати з людьми - хворими людьми. Проте, звісно, ця роботи дуже актуальна та корисна. Громадські активісти, особливо з числа ВПО, планують звернутися до місцевої влади про  виділення бази відпочинку, що не використовується, під цей заклад. 

Захід проводився в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).Автор: Асоціація онкогематологів України
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку