Візит Голови Правління ГО «ОБ'ЄДНАННЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ УКРАЇНИ В М. КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ» Людмили Чаплигіной до ГО ОВПО «Шлях до майбутнього»

Візит Голови Правління ГО «ОБ'ЄДНАННЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ УКРАЇНИ В М. КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ» Людмили Чаплигіной до ГО ОВПО «Шлях до майбутнього»

4 Лютого 2018, Кам'янець-Подільський

В рамках Проекту «Містки Громадської активності» (www.bridges.org.ua), який фінансується Європейськім Союзом та та Національним фондом підтримки демократії (США) здійснюювався визит Голови Правління ГО «ОБ'ЄДНАННЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ УКРАЇНИ В М. КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ» Людмили Чаплигіной до ГО ОВПО «Шлях до майбутнього» м Новомосковськ (https://www.facebook.com/groups/897192863702582/) . у м.м.Дніпро, Новомосковськ та Кривий Ріг.                         

Візит почався з відвідування в місті Новомосковську гуртожитку компактного проживання ВПО в. м. Новомосковськ.Зустріч тривала понад 8 годин! Це було цікаве, тепле, взаємо корисне спілкування однодумців!       На зустрічі ми познайомилися з прикрасами ручної роботи від подружжя Немирівських (https://www.facebook.com/nemirovski.elena.vasyl/…), та не змогли втриматись від того щоб усю ту красу на себе не приміряти!                                                                                       

    Далі був чудовий майстер-клас від талановитого подружжя Неміровских, де разом з мешканцями гуртожитку ми з ємоційним надтхненням робили «оберегів-ангелів» з бісеру і намистин.                       

 Потім було знайомство з умовами проживання представників ВПО м. Новомосковська . Також ми детально дізналась про ініціативи за грантовою програмою МОМ щодо інтеграції ВПО в місцеву громаду, Людмила Чаплигіна поділилася досвідом роботи з ВПО організації ГО «ОБ'ЄДНАННЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ УКРАЇНИ В М. КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ» Відбулось також знайомство з роботою актива ГО ОВПО «Шлях до майбутнього» переселенкой Іваницею Тетяною - Головою ГО ОВПО «Шлях до майбутнього» та активістками організації: Зиковою Наталею та Кучеряевой Людмилою, які беруть активну участь в реалізації цієї ініціативи. Ознайомились також і з особливостями організації бізнесу представниками ВПО, а саме: роботою магазину з продажу товарів для творчості «Натхнення», який заснувала Іваниця Тетяна за допомогою грантової програми для ВПО.     

Цікавим стало і знайомство з обладнанням для майстер-класів, які веде в гуртожитку для ВПО Кучеряева Людмила, було продемонстроване також все обладнання, що отримано за грантової програми для відкриття дитячої кімнати в гуртожитку для ВПО.  Наталія Зикова розповіла про «Школу блогерів Новомосковськ» (https://www.facebook.com/groups/1482418201834846/) яку вона веде для усіх бажаючих.                                                                                                                                               

І наприкінці, за теплим дружнім чаюванням поділилися особистими історіями розчарувань і успіхів.   

            23.01.2018р. в рамках проекту Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США)” відбулась зустріч для ГО «ОБ’ЄДНАННЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ УКРАЇНИ В М. КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ » у коворкінгу для батьків з дітьми. (https://www.facebook.com/pg/citymumsdp/about/?ref=page_internal) City Mums - це комфортне місце у Дніпрі для батьків, які хочуть розвиватися, вчитися, вдосконалюватися і при цьому бути поруч зі своїми дітьми. Вражає, як в такому невеликому за площею приміщенні вдається здійснювати стільки цікавих і різноманітних заходів! Тут і школа майбутніх мам, і курси макіяжу для мам, і креативне простір для майстер класів, групових та індивідуальних консультацій, і ретро-вечірки для малюків, і група неповного дня для малюків 2-6 років. і Англійський дитячий сад і англійський розмовний клуб для мам! Просто неможливо в двох словах розповісти про цю маленьку казкову країну для батьків з дітьми! Справжня берегиня цього чудового казкового будинку Марина Гусарова (www.facebook.com/mgusarova1) поділилася з нами історією створення коворкінгу.   

24.01.2018р. відбулась зустріч для ГО «ОБ’ЄДНАННЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ УКРАЇНИ В М. КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ» з представницями ГО " ОБ'ЄДНАННЯ ВИМУШЕНО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ «ШЛЯХ ДО МАЙБУТНЬОГО», ГО "Центр підтримки молодих жінок" та ГО "Громадська Палата України в Дніпропетрівської області" І сталось це знов у привітному і теплому коворкінгу City Mums.  Ми поговорили про наші перспективи творчої співдружності і підписали 4-х сторонній меморандум про співпрацю між нашими організаціями.                                                                         

З великим задоволенням зіграли в зіграли в колективну настільну гру "Країна Гідності" .   

Трошки розім'ялися під час майстер-класу з авторського комплексу оздоровчої гімнастики від Людмили Чаплигіної. І закінчили зустріч дружнім чаюванням. 

Закінчився майже тижневий візит з обміну досвідом в рамках проекту Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США)” у м. Кривий Ріг.
25.01.2018г Представниці ГО «ОБ’ЄДНАННЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ УКРАЇНИ В М. КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ» Людмила Чаплигіна та Олена Тітова з ГО "Жіноча сотня" м. Кривий Ріг завітали до територіального центру соціального обслуговання людей поважного віку.     

"Ви подарували нам свято!" - це ми почули від мешканців цього теплого дому! І це  насправді стало святом! Весела фітнес-розмінка та розповідь про роботу з людьми поважного віку у м. Кам'янець-Подільський від Людмили Чаплигіної, святковий концерт до дня соборності та тепле дружне чаювання! 

 Останні два дні визиту були насичені дружнім спілкуванням з нашими давніми друзями та партнерами з Кривого Рогу. Це були зустрічі у молодіжному просторі "Ватра", участь у заняттях "Speaken clab" . І така довгоочікувана творча зустріч та участь у перфомансі наших давнів друзів - плейбек-театру "Єхо"       

Міжрегіональні зв'язки - це важливо і необхідно особливо для людей які пережили втрату соціальних зв'язків після 2014 року.                                                

Велика і щира подяка Проекту «Містки Громадської активності» (www.bridges.org.ua), який фінансується Європейськім Союзом та та Національним фондом підтримки демократії (США) і впроваджується Центром культурного менеджменту (Львів) за можливість зустрічей та обміну досвідом, за можливість відновлення соціальних зв'язків.


Автор: juliana-2007
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку