Відбулось міні-стажування громадських активістів у Демидівці (Рівненська обл.)

Відбулось міні-стажування громадських активістів у Демидівці (Рівненська обл.)

7 Лютого 2018, Демидівка

Громадська організація «Сприяння розвитку села»  29 - 31 січня 2018 р. приймала учасників міні-стажування для представників громадського сектору в рамках Програми національних обмінів, якими за результатами проведеного конкурсу стали Надія Костіна (м. Полтава), Оксана Олійник (с. Христанівка, Полтавська обл.) та Людмила Костюк (с. Кочубеївка, Херсонська обл.).

Завдяки участі у проекті, учасники налагодили співпрацю та дали старт у пошуку нових партнерів з інших регіонів країни для майбутніх міжрегіональних проектів з соціально-культурного розвитку об’єднаних громад. Розпочато розробку механізму подальшої співпраці між учасниками у напрямку планування та реалізації нових програм і проектів зі сприяння розвитку соціально-культурного розвитку об’єднаних громад на міжрегіональному рівні. 

В рамках проекту проведено ряд публічних заходів, зокрема круглий стіл "Міжмуніципальне співробітництво: практика застосування та досвід Полтавщини".

Здійснено візит у с. Глибока Долина, де гості ознайомились з досвідом впровадження проектів Програми розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»).

        

Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).


Автор: Сергій Щербатюк
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку