Про волонтерство в Україні у форматі "Схід-Захід"

Про волонтерство в Україні у форматі "Схід-Захід"

9 Жовтня 2017, Львів
21 вересня у приміщенні Першої Львівської Медіатеки відбулась зустріч, під час якої було запропоновано до обговорення тематику волонтерства як безкорисної, однак надзвичайно важливої активності. Відвідувачами і активними учасниками зустрічі стали близько п'ятдесяти молодих людей.

Запрошені спікери розповідали про загальні засади волонтерської діяльності, пояснювали чому цим необхідно займатись, яку користь волонтерство несе для особистості зокрема та суспільства загалом. У ході обговорення спільно було визначено близько десяти напрямків для реалізації особистості як волонтера. Активну дискутували і щодо заповідей українця-волюнтариста, про які загадав дехто із слухачів. Особливо актуальним визнали пункт, щодо постійної потреби безкорисної діяльності задля розвитку суспільства, чим власне і є волонтерство.  

Організаторами зустрічі виступили активісти ГО "Граніт". Проект реалізується за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії.

граніт 2.jpg

Автор: Граніт
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку