"Схід та Захід - єдині"

"Схід та Захід - єдині"

27 Лютого 2018, Добропільський район Донецька область

   16 – 18 лютого 2018 року в рамках реалізації Програми національного обміну в Глибоцькому районі Чернівецької області перебувала делегація органів місцевого самоврядування Добропільського району Донецької області.
   В перший день добропільчани взяли участь у засіданні колегії Глибоцької райдержадміністрації, де урочисто було підписано меморандум про налагодження партнерських відносин і співпрацю між Глибоцькою районною радою Чернівецької області та Добропільською районною радою Донецької області.
   Візит продовжився в колі круглого столу "Впровадження реформи по децентралізації в Глибоцькому районі та обмін досвідом щодо залучення інвестицій в громаду", де було обговорено впровадження реформи по децентралізації, обміну досвідом із залучення інвестицій у громади, транскордонного співробітництва.
  Після чого відбулось спільне покладання квітів до пам’ятника «Борцям за волю України» у селищі Глибока.
В рамках Програми відбувся флешмоб «Долоні миру та дружби», який полягав у обміні контактними даними учнів Добропільського та Глибоцького районів задля подальшого спілкування під гаслом «Схід і Захід разом». Діти передали учням Добропільського району власноруч зроблені сердечка з долоньками і пропозицією дружби. Сподіваємось, що ці містки єднання проростуть паростками дружби та єдності майбутніх поколінь.
     Важливим моментом в ході цієї зустрічі було отримання домовленості про можливе перебування дітей з Добропільського району у наметовому таборі «Райдуга» влітку цього року. Цей табір з 2014 року долучає до туристичних походів дітей із південної та східної України.
   Далі гостей чекало ознайомлення із Червонодібровською Січчю, сироварнею у селі Михайлівка, екскурсії у музеях с. Опришени, с. Старий Вовчинець, виїзди до сіл Стерче, Біла Криниця, Кам’янка, участь у богослужінні в церкві Княгині Ольга (смт. Глибока), об’єктів соціально-культурної сфери Волоківської ОТГ.
    Керівництво Глибоцького району та представники громад подарували гостям з Донеччини надзвичайні емоції та враження від спілкування.
   Під час перебування в Глибоцькому районі отримано величезний досвід щодо співпраці різних гілок влади, інвестиційної діяльності і залученню громади до реалізації проектів, а також по відношенню до культурно-історичної спадщини. Найбільше вразили люди - привітні і гостинні, доброзичливі та активні.
    Делегація із Добропільського району висловлює щиру подяку Програмі національних обмінів за надану можливість спілкування Сходу і Заходу. Такі зустрічі відкривають нові можливості і перспективи для зміцнення стосунків між географічно протилежними регіонами України.


Автор: Марина Питык
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку