Семінар-тренінг та зустріч по обміну досвідом зі стратегування в Одесі

Семінар-тренінг та зустріч по обміну досвідом зі стратегування в Одесі

1 Травня 2017, Одеса

19 квітня 2017 року в м. Одесі відбувся семінар-тренінг по стратегічному плануванню та відкрита дискусія в динамічній мережі  для активних громадян, громадських активістів та молодих політиків з метою їх ознайомлення  з авторською методикою  колективної роботи у складі великих груп учасників.

Захід включав лекцію тривалістю 1,5 години (презентація) та відкриту дискусію в динамічній мережі за темою: “Як підвищити активність членів громад, політичних та громадських організацій?”

Подія на ФБ.   Фото від учасників на ФБ тут і тут.

Більше фото і відео тут.

20 квітня 2017 року в Impact Hub Odessa відбулася неформальна зустріч з громадськими активістами м. Одеси по обміну досвідом з представниками громадських організацій, які в 2013-2015 роках проводили стратегічне планування спільної діяльності в динамічній мережі під керівництвом  Ірини П’янкової – тодішнього керівника управління комунікацій з громадськістю Одеської облдержадміністрації.

Під час зустрічі голова ГО “Центр розвитку української культури та самоорганізації” Тарас Плахтій ознайомив учасників з результатами теоретичних досліджень безконфліктної роботи великих груп людей в динамічній мережі та з практичним досвідом проведення таких заходів.

Фотозвіт про стратегічне планування  в динамічній мережі з представниками громадських орагнізацій Одеси в 2013 році.

Відгук про зустріч та фото з неї на Fb від Ірини П’янкової.

Більше фото з події тут.

Проект реалізовано за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії (США).


Автор: Тарас
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку