Рубіжне-Новоград-Волинський: міст дружби

Рубіжне-Новоград-Волинський: міст дружби

23 Травня 2017, Рубіжне
26 травня по 02 червня 2017 року у місті Новограді-Волинському Житомирської області у дитячому центрі "ЛЕҐАНС" по вул. Шевченка, 17, відбудеться фотовиставка "Рубіжне-Новоград-Волинський: міст дружби", на якій будуть представлені фотографії життя людей та міста Рубіжного Луганської області, яке знаходиться у прифоронтовій зоні.

Проект полягає у здійснені поїздки до міста Рубіжне Луганської області, проведенні фото та відео зйомки міста, особливо об’єктів, що були зруйновані під час бойових дій. Звернення особливої уваги на інфраструктуру міста та відображення мирного життя. Також під час перебуванні у місті буде проведено опитування мешканців міста про їх проблеми під час проживання на «рубіжній» до зони конфлікту території території.

Із подальшим висвітленням матеріалів під час проведення виставки за допомогою відеотехніки та фотовиставки із залученням місцевих друкованих ЗМІ та телебачення.
Проект «культурного» обміну між мешканцями Сходу України на території яких проводилася антитерористична операція та інших регіонів України, в тому числі Житомирської області, мешканці якої активно долучилися до захисту державного суверенітету України, сприятиме примиренню між громадянами однієї держави України, між якими по тим чи іншим причинам відбувся розкол.
Актуальність проведення вказаного проекту саме у місті Новограді-Волинському Житомирської області обґрунтовується тим, що на території міста багато військових частин і значна частина чоловічого населення міста брала участь в АТО чи станом на сьогоднішній день проходить військову службу (30 мехбригада, 12 інж.полк, розвідбат). Серед військових міста та членів їх родин необхідність проведення вказаної виставки з висвітлення «мирного життя», якого вдалося досягнути за їх участю.
Також у місті є значна кількість переселенців зі Сходу України, для них проведення подібної виставки буде важливою психологічною підтримкою, усвідомлення цілісності і монолітності країни з заходу до сходу. Також між мешканцями міста Рубіжне Луганської області та мешканцями Новограда-Волинського склалися дружні відносини, військові з Новограда-Волинського звільняли вказане місто, і вже проводилися акції покликані встановити діалог між містами.

Автор: Олександр Сукач
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку