Розумні люди творять розумне місто

Розумні люди творять розумне місто

10 Лютого 2018, Кропивницький
Стажування в "Агенції сталого розвитку "Хмарочос" - це  багато приводів для роздумів, людського тепла, щирості, натхненних ідей, позитиву, який не давав усмішці сходити з обличчя, та вражаючих знайомств.

Завдяки програмі національних обмінів проекту "Містки громадської активності" трьох спраглих нового досвіду активісток з Івано-Франківська, Рівного та Козови (Тернопільська  обл.) занесло аж до самого Кропивницького, на стажування в першому місцевому "Хмарочосі".
Темний ( закулісний) бік життя міста нам відкривали в ЗМІ "Кіровоград", у проактивному сімейному ресторанчику "The Boss", у процесі пошуку кодів міста на екскурсії з краєзнавцем В. Левицьким, під час спілкування з волонтерами Кропивницького осередку AIESEC та ФРІ. Та не лише теорією були наповнені ці неймовірно продуктивні дні. Надзвичайно корисним виявився воркшоп з картування місцевості, проведений Іриною Ткаченко.
Апогеєм стажування став «Kropyvnytskyi Smart City Day / День розумного мiстa в Кропивницькому», захід, створений для обміну досвідом, ідеями, знаннями та корисними знайомствами, участь у якому взяли 19 світлих, натхненних проектною роботою людей. Опісля всім учасникам запропонували зіграти на вибір в одну з трьох ігор: "Світ громад", " Життя як проект" чи "Cash flow".
Величезне дякую хост-організації, яка весь час турбувалася про своїх гостей, ретельно плануючи таку насичену та корисну програму візиту!


Автор: Natalia Harasivka
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку