Розпочалася Літня школа безпеки «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»

Розпочалася Літня школа безпеки «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»

21 Червня 2017, Харків

Сьогодні, у перший день Літньої школи безпеки «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»  у Харківській обласній бібліотеці для дітей за квадратним (зовсім не круглим) столом зібрались гості: заступник директора по роботі з дітьми Новопсковської  ЦБС – Надія Михайлівна Бакаєва, заступник директора Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного – Наталія Миколаївна Піскун, зав. відділом КЗ ЦСПБ м.Слов’янська Донецької області – Валерія Валеріївна Здибель, зав. науково-методичним відділом Тернопільської обласної бібліотеки для дітей – Хованець Тетяна Володимирівна та зав. відділом обслуговування Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей – Желізняк Тетяна Олександрівна.

Спочатку гості розповідали про напрацювання кожної бібліотеки з питань цивільного захисту, а потім дуже жваво обговорювали питання розвитку бібліотечної справи в Україні в цілому, та у кожному регіоні окремо. Гості розповідали про стан справ у своїх областях.

Потім гості відвідали єдину в Україні Спеціалізовану Музично-театральну бібліотеку ім. К. С. Станіславського, а потім – дитячу бібліотеку ім. М. Островського.

Обмін досвідом, практичні рекомендації – основна мета першого дня. Завтра усіх чекає дуже насичений день!


Автор: Nataly Salina
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку