Робочі зустрічі в рамках реалізації активної фази проекту «Картування громад» у Мелітополі

Робочі зустрічі в рамках реалізації активної фази проекту «Картування громад» у Мелітополі

17 Січня 2018, Запорізька область (м. Мелітополь)
Вже в перші часи свого знайомства з Мелітополем Ґжеґош Демель та Оксана Бояринова зустрілися з заступником Мелітопольського міського голови Світланою Бойко.
Темою зустрічі було обговорення перших кроків у напрямку впровадження у Мелітополі політики «Місто, що навчається». До робочої наради також долучились перший проректор МДПУ ім. Б. Хмельницького Ірина Мальцева, начальник відділу культури Михайло Семікін, директор централізованої бібліотечної системи Інна Єфименко, голова ГО «Волонтерська група «Патріот» Ольга Леонтієва, представник ГО «Шкільне життя» Ольга Звєрєва.

Наступним заходом в рамках зустрічі був круглий стіл «Картування громади міста, що навчається IN ACTION» на базі МДПУ ім. Б. Хмельницького. Захід об’єднав представників місцевої влади, освітян, науковців, представників міського центру зайнятості, громадських організацій та активних мешканців міста.

Захід було проведено у трьох панелях: 1) Про участь Мелітополя у всеукраїнському проекті «Містки громадської активності». 2) «Перезавантаження: від емпіричної репрезентації до визначення пріоритетних напрямків навчання впродовж життя». 3) «МДПУ – провайдер політики «Освіта впродовж життя». 

Напрацьованим досвідом у цьому процесі з присутніми поділився польський експерт Ґжеґош Демель. Кожен зі спікерів відзначив актуальність освіти дорослих людей, яка в Європі отримала назву «навчання впродовж життя».

Під час круглого столу було оприлюднено результати соціологічних досліджень, проведених Центром соціологічних досліджень МДПУ ім. Б. Хмельницького та підбито підсумки першої фази проекту. 

Цього ж дня на базі бібліотеки ім. М. Горького в Коворкінг-центрі громадської активності відбулася зустріч гостей-експертів з ініціативною групою (картувальниками). Було обговорено ряд важливих питань щодо практичної сторони реалізаціїї проекту .
Експерти мали можливість поспілкуватися з учасниками проекту, які безпосередньо відповідають за організацію, висвітлення, забезпечення проектних заходів та проведення анкетування освітніх установ для видання «Освітні послуги впродовж життя. Довідник мелітопольця».
Бібліотекарі, волонтери, громадські організації, соціологи ділилися напрацюваннями, досягненнями, труднощами на шляху до втілення проекту у життя. 
Автор: Юлія Долинська
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку