Програму стажування завершено

Програму стажування завершено

22 Грудня 2017, Запоріжжя

14-18 грудня 2017 року активні представники громадськості з м. Івано-Франківська, м. Новодністровська та м. Кременець пройшли п’ятиденне стажування в громадській організації «Розвиток громадянського суспільства України» (м. Запоріжжя), з метою налагодження тісного інформаційно-комунікаційного зв'язку української молоді з географічно-протилежних регіонів України та обміну досвідом.

Для стажування були обрані четверо представників, які мають найменше досвіду у здійсненні громадської діяльності, однак приймають активну участь в житті своєї громади та починають активно працювати у цій сфері.

Проект «Програма стажування для молодих лідерів громадського сектору» був реалізований в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

Під час стажування учасники ознайомились з напрямами діяльності громадської організації «Розвиток громадянського суспільства України», річними та проектними звітами. На зустрічі з головою ГО «Розвиток громадянського суспільства України» Ігнатко Борисом, дізнались про місію організації та головні завдання, створення та розвиток організації, про виклики, які сьогодні стоять перед організацією.

Члени організації розповіли учасникам стажування про особливості діяльності громадської організації. Також було доведено стандарти, принципи, етичні засади, основні аспекти роботи з цільовою аудиторією, досвід роботи організації та проблемні питання, з якими можуть стикатись в процесі діяльності новостворені громадські організації (надано інформаційно-правові матеріали,  підготовлені ГО «Розвиток громадянського суспільства України»).

Додатково було організовано візити в партнерські громадські організації.

Молодь продуктивно попрацювала над збагаченням своєї теоретичної та практичної бази. Разом з тим, учасники отримали безцінний досвід проведення просвітницької та освітньої роботи з дітьми.

За результатами стажування стажери отримали співпрацю з дружньою та професійною командою, професійний та особистий розвиток, корисний досвід, можливість побачити роботу громадської організації зсередини, нові знайомства з представниками органів влади, нові навички та знання, що допоможуть у подальшій роботі, а також рекомендаційний лист.

Учасники стажування відзначили високий рівень організації, позитивну, вільну атмосферу, професіоналізм організації та осіб, яких вони відвідали. Окрім того, учасники зазначили, що досвід, який вони отримали під час стажування та робота організацій, які відвідали, надихнули їх на подальшу, якіснішу роботу та будуть сприяти розвитку та вдосконаленню їхніх організацій.


Автор: Natalya Revka
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку