Проект "Школа агротуризму" реалізовано в Запоріжжі

Проект "Школа агротуризму" реалізовано в Запоріжжі

28 Червня 2017, Запоріжжя

В рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США), громадською організацією «Розвиток громадянського суспільства України» було реалізовано проект «Школа агротуризму». 

Проект відбувся у селі Петрополь Запорізького району Запорізької області з 23 по 25 червня 2017 року, учасниками якого стали  представники Вінницької, Івано-Франківської та Запорізької областей.

Окрім того, у проекті взяли участь:  генеральний директор Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області Степаненко В.В., директор Запорізького обласного Бізнес Центру Петраш Ю.В., заступник директора комунального закладу «Районний центр культури і дозвілля» Запорізької обласної ради Якубіна А.О., представники туристичного агенства "Єнот Тур" та члени громадської організації «Глобус України», представники громадськості, студенти, місцеві жителі.

Проект в першу чергу був спрямований на зміцнення міжкультурного діалогу через залучення молоді до просування ідей та розвитку зеленого туризму.

В ході Школи учасники мали змогу дізнатися про те, яким чином розвивається туристична галузь, а саме – зелений туризм, як в Запорізькій області, так і в західних областях України, які проблеми є найбільш поширеними у галузі, якими є тенденції у розвитку галузі в різних регіонах України. Представники Вінницької області Біньковський Максим та Біньковська Тетяна (садиба зеленого туризму «Подільська родина») поділилися власним досвідом в організації сільського туризму та проведенні різноманітних майстер-класів для гостей садиби.

Учасники отримали навички та вміння для організації, забезпечення та проведення активних турів по цікавим маршрутам України.

Програма Школи агротуризму включила в себе як теоретичний, так і практичний аспекти, була інтенсивною та насиченою спілкуванням, зустрічами, відвіданням цікавих місць.

Учасники Школи мали змогу відвідати декілька агротуристичних комплексів, що знаходяться на території Запорізького району Запорізької області, зокрема: «AQUAZOO» (с. Петрополь) та «Хутор Петерсона» (с. Червоний Яр). В ході візиту до агроосель учасники занурилися у затишну та атмосферну казку: прекрасна природа Запорізького краю, озера, смачна кухня, гостинні господарі – все це справило найприємніші спогади та бажання повертатися до цієї господи, і не раз.

Через залучення до зеленого туризму молодь заглибилась також у вивчення різних культур, що дало змогу зрозуміти схожість наших культур та побачити, чим відмінності в східних та західних культурах збагачують співпрацю між нашими регіонами.

Результатом візиту стали не тільки яскраві емоції, натхнення та нові знання, але і бажання співпраці. Так, в ході зустрічі, представники Вінницької області виявили бажання співпрацювати на засадах нашої організації та зареєструвати філію ГО «Розвиток громадянського суспільства України» у Вінницькій області з метою організації в майбутньому спільних заходів.

Всі учасники Школи по завершенні отримали підтверджуючі сертифікати та друковані Методичні рекомендації «Надання послуг з сільського зеленого туризму в якості власника особистого селянського господарства», які розроблені авторським колективом ГО «Розвиток громадянського суспільства України» в рамках реалізації проекту.

 Як підсумок слід відзначити, що всі учасники «Школи агротуризму» залишилися дуже задоволеними і натхненними.


Автор: Natalya Revka
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку