Прикарпаття. Погляд на дорогу, міста, села і медіа

Прикарпаття. Погляд на дорогу, міста, села і медіа

17 Червня 2017, Прикарпаття

Дорога

Кілька років тому, здавалося, уже всі зрозуміли, що варто прокладати містки між Сходом і Заходом. Усі, окрім менеджерів Укрзалізниці. Бо, щоб дістатися із Сум до Івано-Франківська, треба мати трішки витримки і винахідливості. Прямих рейсів між двома великими обласними центрами немає вже багато років. Залишається робити пересадки в Харкові та Києві. Наче й не складно, але проміжки між поїздами можуть складати не одну годину. Добре, що поки є приватні перевізники, які поки можуть заповнити ці прогалини.

Міста

Івано-Франківськ "домашній". Навіть, якщо ти в місті перший день, почуваєш себе комфортно і затишно. І дощ, що ллє наче з відра від самого ранку не псує цих вражень.

Коломия несподівано нагадала рідні Суми. Не лише мені, а й знайомим, із якими ділилася фото. Ніби й нема між нами тієї довгої дороги.

Села

Поки одні села в Україні активно занепадають, інші - поступово відроджуються. Так в Яворові і Бабині на Прикарпатті з‘явилося відразу дві ініціативи, спрямовані на їх розвиток. А саме - Хата-Майстерня і Дідова Хатчина. Останню мені пощастило побачити на власні очі і… Закохатися у неї з першого погляду. Історії, зібрані у Дідовій Хатчині, переповім у своїх матеріалах трішки згодом.

Медіа

Під час візиту гостювала у редакції франківського КУРСу. Колеги зустріли тепло і дружньо. Розповіли про власне видання, місцеві медіа, життя міста і т.д. Приємно було ці кілька днів не почувати себе в редакції зайвою.


Автор: Ірина Савченко
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку