Презентація  проекту стратегії оборони України Віктором Покусою (м. Дніпро)

Презентація проекту стратегії оборони України Віктором Покусою (м. Дніпро)

24 Березня 2017, Львів

22 березня 2017 року у Львівській обласній універсальній науковій бібліотеці (проспект Шевченка, 13) відбулася презентація авторського проекту стратегії оборони України її розробником – учасником АТО, полковником запасу Віктором Покусою (м. Дніпро).

Співорганізатори заходу – громадська організація “Центр розвитку української культури та самоорганізації” та Незалежний культурологічний журнал “Ї”.

В сучасній Україні спостерігається брак достатнього числа якісних стратегій її розвитку внаслідок відсутності культури стратегічного планування в громадських та політичних організаціях. Це унеможливлює широку дискусію в суспільстві щодо Бачення майбутнього країни та стратегій його реалізації. Саме це спонукало нас ініціювати проведення зустрічі активних громадян м. Львова з розробником одного з варіантів Стратегії оборони України з м. Дніпра для ознайомлення з нею та її обговорення. Базовий текст автора: «Альтернативна стратегія оборони України» .

Більше фото тут: https://samoorg.wordpress.com/2017/03/22/3872/

Проект реалізовано за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії (США).


Автор: Тарас
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку