Презентація проекту "Добропілля - територія змін"

Презентація проекту "Добропілля - територія змін"

11 Липня 2017, Добропілля
 7 липня у центральній міській бібліотеці м. Добропілля відбулася презентація масштабного проекту «Добропілля – територія змін». Під час заходу запрошені гості мали можливість дізнатися про суть проекту, який надасть місту багато можливостей для культурного, соціального і технічного розвитку, а також про шляхи його реалізації.
Під час презентації було проведено скайп-зустріч з тренером проекту Ярославом Мінкіним. 
Начальник відділу культури і туризму Добропільської міської ради Людмила Миколаївна Білоус побажала учасникам проекту натхнення та плідної співпраці. Також на презентації проекту був присутній заступник Добропільського міського голови Галицький О.А.
Співробітники бібліотеки донесли до слухачів, що головною метою проекту є активізація громади міста на шляху до позитивних змін. Проект націлений на створення позитивного іміджу міста, залучення небайдужих до культурного життя громадян, підвищення інформованості та активізації громади у напрямку соціокультурного розвитку міста, виявлення недоліків та роботу над їх усуненням. Кожен учасник проекту безпосередньо стане важливою частиною механізму розробки стратегії розвитку і саме змін у його рідному місті. Отже, глобальною метою проекту є конструктивний діалог між громадою і владою, демократизація процесу прийняття рішень.
Функціонування проекту має під собою збір інформації і розуміння поглядів активних містян на проблеми міста. Інформацію планується отримувати шляхом проведення фокус-груп, до яких увійдуть люди різних професійних та вікових категорій: педагоги, лікарі, підприємці, шахтарі, тощо. Саме всебічний аналіз хвилюючих питань дасть можливість отримати очікуваний результат. А для грамотного проведення фокус-групових досліджень, соціологічних опитувань, правильного аналізу отриманих даних бібліотекарі пройшли навчання на тренінгах у м. Львові та Дніпрі. Окрім цього тренери з України та Польщі вчили громадських активістів ефективно взаємодіяти з владою та всіма зацікавленими у розвитку міста сторонами.
На фінальних етапах реалізації проекту зібрані матеріали знайдуть своє відображення у тисячі примірників друкованої карти. Також буде створено культурну онлайн-мапу міста. Важливим фактором є те, що до нанесення міток на мапу матиме відношення кожен з учасників, таким чином, думка і погляд кожного громадянина буде врахована. Саме такий підхід є неодмінною складовою у перегляді власної відповідальності за зміни навколо нас.
На даному етапі вже створено рекламну продукцію: банери, листівки та футболки. Ведеться розробка друкованих та онлайн-анкет для опитувань активних громадян. Сподіваємося на активну участь і сприяння у реалізації проекту. Запрошуємо до діалогу та участі у фокус-групах.
Інформацію щодо умов і шляху реалізації проекту можна отримати на сайтах організаторів проекту, громадських організацій м. Добропілля, а також на сайті Добропільської центральної міської бібліотеки, на сторінці бібліотеки у мережі Facebook, та у групі «Територія змін» https://www.facebook.com/groups/1837527666535875/?fref=ts .

Автор: Вікторія Воронцова
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку