"Острів" покинуто, наступна зупинка - суспільні зміни

"Острів" покинуто, наступна зупинка - суспільні зміни

20 Листопада 2017, Львів
3-5 листопада у Львові відбувся черговий візит всеукраїнського руху "Твоя країна".
Проект має на меті розширення культурних зв’язків між представниками різних областей України та налагодження обміну досвідом, комунікацію задля втілення спільних ініціатив, знайомство з громадським середовищем Львова, інтелектуальні змагання між учасниками.
Візитерами стали активні молоді люди східних областей України, а саме Дніпровської, Донецької, Запорізької та інших. Учасники візиту взяли участь у ексурсії містом, змогли перевірити свої сили у змагальницькому квесті, переглядали зразки сучасного українського кіно на кіноночі, вчились методам управління людським ресурсом на навчальних сесіях.
4 листопада з 12:00 до 17:00 відбувалася симуляційна гра "Острів", долучитись до участі у якій могли усі охочі. Опісля закінчення гри учасники мали змогу взяти участь у фасилітації ігрових подій, отримали професійне пояснення усіх внутрішньоігрових процесів та їх проекцію на сучасне суспільство. Захід відбувався у приміщенні Першої льввівської медіатеки, за адресою вул. Мулярська, 2а.

Проект реалізується за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії

Автор: Ольга
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку