Культурно-громадський діалог між Львовом і Слов'янськом

Культурно-громадський діалог між Львовом і Слов'янськом

9 Жовтня 2017, Львів, Слов'янськ
24 вересня у м. Слов'янськ відбулась відкрита зустріч та обговорення на тему "Новітні інструменти розвитку місцевих громад", відвідати яку прийшли близько п'ятдесяти слухачів. У ході зустрічі було обговорено ефективність застосування ігор у громадській діяльності, спектр і функціонал сучасних онлайн інструментів, як допоміжних матеріалів для впровадження змін у громадянському суспільстві. Окрім того до дискусії було запропоновано принципи функціонування громадських "вільних просторів", як платформ для громадських організацій з метою провадження їх діяльності.
Андрій Мочурад, голова правління ГО "Граніт", також розказав що таке емоційне вигорання у команді, як проводити його профілактику та як перебороти цей психологічний феномен, якщо він вже мав місце бути.  
У підсумку зустрічі учасники ГО "Граніт" поділились з аудиторією кейсами успішної співпраці між громадськими активістами та органами місцевої влади.  
Проект реалізується за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії.

Автор: Граніт
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку