Херсон-Рівне

Херсон-Рівне

27 Березня 2017, Рівне
Завдяки Програмі національних обмінів відбувся візит в місто Рівне журналіста з Херсонщини.
Метою візиту було дослідити ситуацію з ВПО (внутрішньо переміщеними особами) у Рівненській області, дізнатися про потреби та проблеми ВПО, рівень їх осілості, стосунки з місцевим населенням та іншими ВПО, про досвід взаємодії з державними органами, рівень громадської активності.
Під час програми між редакційних обмінів вдалося обмінятися досвідом з колегами із видавничого дому «ОГО», зустрітися з громадськими активістами організації «Україна – моя сім’я», поспілкуватися та дізнатися історію та мету створення організації «Альянс Переселенців».
Також відбулися зустрічі з переселенцями, які розповіли про своє нове життя на Рівненщині.

1.jpg

На фото журналістка з Херсону та засновник громадської організації переселенців в Рівному «Україна – моя сім’я»  Геннадій Нікіша.

2.jpg

Зустріч з представниками ГО «Альянс Переселенців» та ГО «Україна-моя сім’я» 

Візит  почався із зустрічі з редактором видавничого дому «ОГО» Віталієм Голубєвим та колегою з радіо «Рівне ФМ» Лілією Майоровой, завдяки яким вдалося організувати всі наступні зустрічі. 

IMG_20170315_110941.jpg

 На фото редакція видавничого дому «ОГО»


За даними Міністерства соцполітики на Рівненщині проживає 3 241 переселенців. Це показники станом на 01 грудня 2016 року. Починаючи від початку грудня 2014 року, кількість внутрішньо переміщених осіб збільшилася майже на тисячу — тоді на Рівненщині проживало 2717 людей.

А от за період з 2015 по 2016 рік жити на Рівненщину приїхало майже сто людей — станом на 04 грудня 2015 року Рівненській області мешкало 3 146 переселенців.

Зустрічі на Рівненщині  стануть основою для серії публікацій .

Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

 

Автор: Анна Артюх


Автор: Ірина Баран
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку