Запрошуємо ознайомитись із публічним звітом проекту "Містки громадської активності"

Запрошуємо ознайомитись із публічним звітом проекту "Містки громадської активності"

4 Липня 2018, Львів
   У цьому звіті представлені результатами підсумкової оцінки діяльності проекту від зовнішнього незалежного оцінювача проекту - Ірини Скорбун. Мета цієї публікації - поділитись результатами та успішними практиками, що виникли під час проекту, а також надати рекомендації щодо впровадження подібних проектів для зацікавлених осіб та організацій. 

Щоб ознайомитись із звітом - настисніть ТУТ

   Проект «Містки громадської активності» впроваджувався ЛМГО “Центр культурного менеджменту” (Львів) у партнерстві із Благодійним фондом «Помагаєм» (Дніпро), Українською бібліотечною асоціацією (Київ) та Фондом розвитку інформаційного суспільства (Варшава) за фінансової підтримки Європейського Союзу та Національного фонду на підтримку демократії (США). Період реалізації проекту червень 2016 – травень 2018 років. Проект сприяв демократичним перетворенням в Україні через започаткування нових, а також підтримку наявних активних громадських ініціатив у малих містах. Цільовою групою проекту були лідери громадянського суспільства, внутрішньо переміщені особи (ВПО) та громади невеликих українських міст. Окрім того, проект мав на меті посилити зв’язки і співпрацю між цільовими групами, допомогти налагодити суспільний діалог та взаєморозуміння, а також залучити місцевих жителів, ініціативні групи та об’єднання громадян до вирішення соціально-економічних викликів у громадах та містах. Проект діяв у всіх регіонах України, але перевага надавалась учасникам та містам з Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Запорізької, Харківської та Львівської областей. Проект складався з семи взаємопов’язаних компонентів, спільне виконання яких сприяло демократизації українського суспільства, міжрегіональній інтеграції та створенню соціально-економічних перспектив для людей, постраждалих від збройного конфлікту на сході України

   Проект «Містки громадської активності» фінансується Європейським Союзом, Національним фондом на підтримку демократії та Польсько-Американським Фондом Свободи в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні», яку реалізує Фонд «Освіта для демократії».

Автор: Ірина Баран
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку