ГО "Стосується кожного"

ГО "Стосується кожного"

10 Серпня 2017, смт.Новопсков - м.Жидачів

З 03 по 05 серпня 2017 року ГО «Стосується кожного» спільно з КЗ «Новопсковська ЦБС» взяли участь у Програмі національних обмінів за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США), зорієнтованого на активних громадян, для яких інтенсивна співпраця та конструктивний діалог між різними регіонами України – сходом, заходом, центром, півднем і північчю – є важливою складовою розвитку країни через спільні обговорення, творче переосмислення культурної спадщини, розвінчування навіяних пропагандою стереотипів.
Голова ГО «Стосується кожного» Оксана Бабкіна, директор КЗ «Новопсковська ЦБС» Ірина Грачова, завідувач відділу методичної роботи ЦРБ Любов Бур’ян, завідувач відділу обслуговування Тетяна Сап’ян відвідали м. Жидачів Львівської області з метою обміну досвідом громадських організацій та бібліотекарів Львівщини та Луганщини.
 На зустрічі були присутні заступник голови Жидачівської районної ради Ігор Лалак, заступник міського голови Ярослав Гаврильчук, завідувач відділу культури Жидачівської РДА Зиновій Тимофтевич, директор Жидачівської РЦБС Любов Янклевич, завідувачі відділів методичної роботи Львівської національної наукової бібліотеки ім. В. Стефаника Олена Шматько та Львівської обласної бібліотеки для дітей Любов Сташко, представники громадських організацій району та бібліотечні працівники.
В рамках візиту громадські активісти та бібліотекарі Новопсковщини та Жидачівщини поділились практичним досвідом втілення проектів та інноваційних послуг в бібліотеках. Працівники Новопсковської ЦБС презентували місцевий проект он-лайн мобільного соціального офісу «Бібліотеки Новопсковщини – платформа інформування громадян», роботу PR-офісу сучасних бібліотек Новопсковщини, створеного з метою популяризації бібліотечної діяльності у ЗМІ та соцмережах та ігрову методику Playbus. Львівські колеги натомість презентували роботу літературної вітальні та громадського інформаційного центру.
 В межах спільних обговорень по втіленню досвіду прозвучали питання успішної участі у грантових проектах на прикладі бібліотек Новопсковщини та практичні аспекти децентралізації в бібліотечній галузі на прикладі Гніздичівської ОТГ.


Автор: ГО "Стосується кожного"
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку