Герої АТО – герої України

Герої АТО – герої України

22 Серпня 2017, Херсон, Рівне

 21 серпня, напередодні дуже важливих для нашої країни свят – Дня Прапора та Дня Незалежності, до Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки завітали гості: наш земляк, поет, активний учасник Майдану, прапорщик повітряно-десантних військ, учасник АТО Віктор Залевський та член виконавчого комітету міської ради, радник голови обласної адміністрації, учасник АТО Садіяр Мамедов. Тематична зустріч відбулась рамках проекту «Міжрегіональна патріотична естафета Херсон-Рівне-Херсон «Будь патріотом – читай українське!», який реалізується в рамках Програми національних обмінів за підтримки Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії.

Наші читачі мали змогу поговорити з гостями про події на Сході, поділитися власним розумінням того, яким має бути справжній патріот своєї держави. Також була презентована вже третя збірка віршів Віктора Залевського «Записки очевидца», яка за словами автора «…написана кровью и потом защитников и патриотов… поможет узнавать о жизни Реальных, Настоящих, Живых Героев».  Не лише сам поет, а й її перші читачі з нашої бібліотеки зачитали вірші під час зустрічі.
І Віктор, і Садіяр у бесіді з дітьми наголошували на важливості читання книжок та вивченні історії та традицій своєї країни. Дякуємо їм за чудову зустріч та приємне спілкування.


Автор: Ольга Крыжановская
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку