Дитяча паліативна та соціальна-психологічна допомога в Мелітополі

Дитяча паліативна та соціальна-психологічна допомога в Мелітополі

17 Липня 2017, Мелітополь
13-15 липня 2017 р. в Мелітополі відбулася зустріч щодо розвитку дитячої паліативної та соціально-психологічної допомоги в Мелітополі та районі. Публічною подією було проведення 13 липня зустрічі "ініціативної групи" щодо створення дитячого хоспісу, яка з'єднала представників різних служб (соціальної, медичної, психологів, волонтерів, представників релігійних об'єднань). 

Під час круглого столу учасники домовилися, що вони мають розробити міську програму, яка би передбачала фінансування цього напрямку; а під час подальших обговорень було запропоновано працювати в напрямку наснаження батьків тяжкохворих батьків, надання їм соціально-психологічної реабілітації, тощо. Особливо учасники відмітили необхідність навчання та просвіти населення, адже в Мелітополі про цю тему заговорили вперше. 

Першими реальними кроками стане створення служби психологічної підтримки (наснаження) батьків тяжкохворих дітей, яка і стане першим кроком до відкриття стаціонарного закладу.

Проект реалізовувався в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

Автор: Світлана Романова
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку