Діалог  "Арт-вплив на громадськість. Культура та мистецтво" у Львові

Діалог "Арт-вплив на громадськість. Культура та мистецтво" у Львові

19 Червня 2017, м. Львів

9-11 червня у м. Львів відбувся діалог "Арт вплив на громадськість. Культура та мистецтво" в рамках Проекту національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії (США).

В рамках проекту активна молодь розповідала про діяльність Дніпровських та Львівських організацій у проведені соціальних проектів, а також про майбутні проекти для налагодження співпраці між Сходом і Заходом. 

Команда "Арт-МОСТ" розповідала про діяльність дніпровських творчих організацій у проведені соціальних проектів, а також про майбутні проекти для налагодження співпраці між Сходом і Заходом. 
Львівський молодіжній центр, волонтери "Корпусу миру" та молодіжний театр "Мельпомена" презентували креативні молодіжні проекти. 
Протягом Діалогу молодь брала участь у креативному майстер класі "Кофе-Арт" 
Під час теми "Роль та вплив культурної спадщини" учасники зауважили про важливість та збереження наших історичних пам'яток. Арт-МОСТ говорив про українське декоративно-орнаментне малярство, яке зародилось на Дніпропетровщині - Петриківський розпис, після того учасники проекту мали змогу навчитись основним візерункам і намалювати власну невеличку картину. Львів'яни з цікавістю брали участь у майстер-класах, та зазначили, що обов'язково відвідають с. Петриківка, де зародився чарівний розпис.
Позитивна атмосфера проекту сприяла налагодженню подальшої міжрегіональної співпраці між молоддю Дніпра та Львова.


Автор: Бекмурзин Георгий
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку