Зустріч фокус-групи в рамках проекту з картування м. Мирноград

Зустріч фокус-групи в рамках проекту з картування м. Мирноград

3 Серпня 2017, Мирноград, Донецька область

       2 серпня у Мирнограді в приміщенні бібліотеки-філії №1 Мирноградської ЦБС відбулася зустріч фокус-групи в рамках проекту з картування "Деталізація Генерального Плану Мирнограду громадою міста". Проект реалізується в рамках проекту "Містки громадської активності", за фінансування Європейського Союзу. 

    Активна громада  міста обговорювала проблемні сторони мікрорайону "Світлий" та "Східний", мешканці висловлювала свої думки щодо розвитку міста. Усі присутні не залишились осторонь проблем міста та пропонували їх вирішення: облаштувати пустирі, а саме: зробити  алеї та парки - висадити дерева та озеленіти, зробити велодоріжки, роледром, та навіть запропонували створити наприкінці мікрорайону місце для вигулки  собак, збудувати притулок для безхатніх тварин.  Біля кожного будинку за  можливістю, як зазначили мешканці,  повинні бути безкоштовні публічні спортивні майданчики, на які може прийти кожен охочий. А це було б чудовим методом стимулювати та розвивати здоровий спосіб життя. Біля будинків, де проходить транспорт необхідно встановити огородження аби захистити дітей від небезпеки. З водопостачанням буває іноді дуже скрутно, коли воно припиняється у зв'язку з конфліктною ситуацією на сході країни, тому необхідно встановити єдину скважину для всього мікрорайону міста.

    Дані пропозиції від громади заносяться до бази, яка надасть змогу ініціативній групі чітко виявити сильні та слабкі точки міста для їх подальшого фотографування та картування.

 


Автор: В'ячеслав Сирота
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку