«ЖИТТЯ ТРИВАЄ!» - НОВИЙ ПРОЕКТ РОЗПОЧНЕТЬСЯ ВЖЕ У ЧЕРВНІ

«ЖИТТЯ ТРИВАЄ!» - НОВИЙ ПРОЕКТ РОЗПОЧНЕТЬСЯ ВЖЕ У ЧЕРВНІ

23 Травня 2017, Львів

Емоційна напруга, відчуття співпричетності з одного боку та небезпека для власної країни - з іншого вплинули на розуміння кожного громадянина своєї ролі в умовах конфлікту. Активний громадянин, громадський діяч не може бути повністю «над ситуацією». Однак різні підходи демонструють різний рівень проблематизації. За допомогою фотофіксації одного з міст Донецької області, що постраждало від конфлікту, можна донести жахи військового стану та зони АТО до громади міста, що з конфліктом стикнулося опосередковано.

На шляху національної ідентифікації та формування патріотичного мислення необхідно доносити інформацію про реальний стан речей на територіях, що зіткнулися із військовою агресією, до інших регіонів та міст країни.

Саме тому виникла ідея реалізувати проект «Життя триває!», який буде відбуватися одразу в двох містах – Волновасі Донецької області та місті Львів. На основі зроблених фотографій у Волновасі, автори проекту проведуть виставку робіт у місті Львів.

Мета проекту - пропагування ідей миру та примирення, єдиної країни та патріотичного виховання серед мешканців не окупованої частини України за рахунок демонстрації наслідків військових дій та поступового повернення до звичайного життя.

Громада міста Львова зможе дізнатися про життя прифронтового міста Волноваха та про реальний перебіг подій останні два роки — починаючи з 2014. Це дасть змогу побачити ставлення людей Півдня країни до історичної події - початку АТО. Великим плюсом проведених заходів буде те, що автори не будуть намагатися здійснити вплив на суспільну думку мешканців Львова — фотографії — ось на що будуть посилатися автори. А вже в процесі дискусій та обговорень можна буде поспілкуватися та обмінятися думками, поставити незручні питання та отримати відповіді.

Проект розпочинається з 05 червня 2017, а фотовиставка пройде з 25 по 27 червня 2017 року у місті Львів.


Автор: Олександр
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку