"Земля та доступне житло для ВПО та учасників АТО"

"Земля та доступне житло для ВПО та учасників АТО"

10 Січня 2018, місто Броди , Львівська область
Проект по обміну досвідом на тему «Земля та доступне житло для ВПО та учасників АТО», який відбудеться з 25 по 28 січня м. Броди Львівської області, який  реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США)” 
Організатори - ФОП Томілець О.С. з м. Бориспіль Київської області. 

   В рамках проекту «Земля та доступне житло для ВПО та учасників АТО»  в  м. Броди Львівської області, який  реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США)” з 25  по 28 січня 2018 року відбудуться  наступні заходи:

·         Круглий стіл "Земля та доступне житло для ВПО та учасників АТО» в м. Броди за участю представників влади, громадськості, ВПО, журналістів, місцевих мешканців.

·         Навчально-тренінгова програма , яка включатиме  два  семінари, стратегічну сесію, тренінг "Практичний шлях від "А "до "Я" по земельному та житловому питанню.

         Організаторами проекту виступають ініціативна група з експертів та громадських діячів з м. Бориспіль Київської області (ФОП Томілець О.С.),  та  зацікавлена сторона - ГО «Донбас. Інтеграція» з м. Броди Львівської області.

       

           Заходи відбудуться  з 25 по 28 січня 2018 г. за адресою : м. Броди, Майдан Свободи, 3.

           За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном: 066 358 1996 ,  063 555 30 49.Ми ділимося власним досвідом та напрацюванням , та вважаємо що це діючий практичний механізм, яким можно досягнути спільної мети в болючому питанні землі та доступного житла для ВПО та учасників АТО. Серед якісних показників , що планується досягти це: - налагодження конструктивного діалогу між владою і громадою - сприяння зміцнення потенціалу громади ВПО; - підвищення громадянської освіти у цих питаннях нашої тематики; - обмін успішним досвідом між активними громадянами з інших регіонів України.

Автор: Елена Томилец
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку