Інвестиційний ярмарок культурних та креативних індустрій

Інвестиційний ярмарок культурних та креативних індустрій

20 Лютого 2018, Львів

Дати - 30-31 березня

Місце  - м. Львів, панорамний зал готелю Дністер (вул. Я. Матейка, 6)

Модератор Володимир Бєглов (журналіст, радіоведучий, співзасновник The Ukrainians та радіо «Сковорода») 

Увага! Участь у заході можлива лише для зареєстрованих учасників

Ознайомитись із програмою можна за посиланнямhttp://bridges.org.ua/forums/program/

ЛМГО «Центр культурного менеджменту» у межах проекту «Містки громадської активності» за підтримки Європейського Союзу організовує Інвестиційний ярмарок культурних та креативних індустрій. Захід має на меті об’єднати спеціалістів та підприємців зі сфери креативної економіки, які зможуть представити свої бізнес-проекти, познайомитись із потенційними партнерами, а також знайти можливості для розвитку свого бізнесу. Окрім того, під час події підприємці з числа вимушених переселенців презентуватимуть свої бізнес-проекти. За результатами Ярмарку найкращі проекти отримають фінансову та іншу підтримку.


Партнери заходу – креативний простір «OK Factory Coworking» та Краудфандингова платформа Na-Starte.


Інформаційні партнери – Інформаційна агенція «Дивись.info», ГО «Клуб ділових людей» та Національна платформа малого та середнього бізнесу.


«Містки громадської активності» - це дворічний проект, орієнтований на сприяння демократичним перетворенням в Україні шляхом впровадження нових, а також підтримки вже існуючих активних громадських ініціатив з особливим акцентом на невеликих містах, які виявилися найбільш уразливими в сучасних українських умовах. 

Цільовою групою проекту є лідери громадянського суспільства, внутрішньо переміщені особи (ВПО) та громади невеликих українських містечок. Проект діє у всіх регіонах України, але перевага надається учасникам  з Дніпровської, Донецької, Луганської, Запорізької, Харківської та Львівської областей. Проект діятиме до травня 2018 року.


Ключовими складовими проекту є: 

Програма національних обмінів для громадських активістів, внутрішньо переміщених осіб та  людей з особливими потребами. У межах Програми буде надано 500 мікрогрантів.

Семінари з картування громад для громадських організацій дванадцяти містечок України, яких відібрали через відкритий конкурс у серпні 2016 року. 

Картування ресурсів дванадцяти містечок у співпраці з місцевими громадами на базі місцевих бібліотек. 

Семінари з лідерства для внутрішньо переміщених осіб, які розпочались у листопаді 2016 року. 

Семінари з культурних і креативних індустрій для внутрішньо переміщених осіб, які розпочались у жовтні 2016 року. 

Чотири інвестиційні ярмарки з культурних і креативних індустрій, які розпочались у лютому 2017 року. 


Національна кампанія солідарності з людьми, що постраждали від війни на сході України. Кампанія орієнтується на формування культури солідарності в українському суспільстві і не обмежується лише пропагандистською діяльністю.

Сім взаємопов’язаних компонентів проекту мають на меті сприяти демократизації українського суспільства, міжрегіональній інтеграції та створенню соціально-економічних перспектив для людей, постраждалих від збройного конфлікту на сході України, зокрема малих міст. 

Проект фінансують Європейський Союз, Національний фонд підтримки демократії (США) та Польсько-Американський Фонд Свободи. Проект реалізують громадська організація «Центр культурного менеджменту» (Львів) у партнерстві з Благодійним фондом «Помагаєм» (Дніпро), Українською бібліотечною асоціацією (Київ) та Фондом розвитку інформаційного суспільства (Варшава).


Автор: Ірина Баран
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку