Стажування у Кам'янці-Подільському

Стажування у Кам'янці-Подільському

8 Січня 2018, М. КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ
Три дні на учасників стажування  очикує вкрай насичена цікава та пізнавальна програма заходів.                       
Це презентація можливості програми національних обмінів, консультації з написання заявки на програму національних обмінів, з фінансового та описового звітів.                
Це презентації діючих проектів як приймаючої сторони так гостей а саме: проекту "Пошив та прокат історичних костюмів" у м. Кам'янець-Подільський та проект  створення майстерні з виготовлення знаряддя та одягу для історичних реконструкцій у м. Маріуполі.                                       
Плануємо також  поспілкуватись  про  громадські проекти з екологічної тематики  поліпшення стану водних ресурсів та збереження природних багатств України для сьогодення і майбуття з участю запрошених до участі  у панельної діскусії фахівців з м.Слав'янськ, м. Чернівці  та м.Кам'янець-Подільський.        
 Ну і безперечно обов'язковими стануть цікаві екскусії та  щіре, неформальне спілкування за філіжанкою смачної кави у казковому місті Кам'янець-Подільському!

29.01.2018р         
 - Приїзд, заселення до отелю.       
- 10:00 - 13:00 - екскурсія містом       
- 15:00 - 19:00  - презентації учасників та панельна діскусія   1. Панельна діскусія на тему "Обмін досвідом з стратегії розвітку туризму у.м.Маріуполі та Кам'янці-Подільському на прикладі створення майстерні з виготовлення знаряддя та одягу для історичних реконструкцій у м. Маріуполі та проекту "Пошив та прокат історичних костюмів" і "Жива фортеця" у м. Кам'янець-Подільському.Презентації проектів від Тесновського Петра (м. Маріуполь) та Шухтуєвой Ірини (м. Кам'янець-Подільський)                           

2.. Обговорення ідеї співпраці міст Маріуполь та Кам’янець-Подільський у створенні сумісного проекту на базі художнього твору «Стара фортеця», в якому події проходять у цих двох містах.                                                  - кава брейк                         
 - екскурсія - вечірнім Кам'янцем               
30.01.2018         
10:00 - 13:00 - екскурсія до старої фортеці         
15:00 - 19:00 - презентації учасників та панельна дискусія  1. Тесновський Петр (м. Маріуполь)   - про започаткування та розвиток студії бізнесу - проекта, що знайомить людей, особливо молодь, з основами підприємництва та навчає їх започатковувати власний бізнес.       
3. Чаплигіна Людмила про проект «Створення культурно-соціального центру в м. Кам'янець-Подільський для вразливих верств населення”       
 кава-брейк                 
вільний час для неформального спілкування   
31.01.2018 
10:00- 13:00 презентації учасників та панельна дискусія                     
     1. Киркач Юля (м. Слов’янськ)  (ГО "Сіверський Донець - відродження") - про  громадські проекти з екологічної тематики - творчі конкурси, толоки з благоустрою, ЕКОфест, просвітницька діяльність.                                      2. Бауєр Ольга (м. Чернівці) представник Всесвітнього руху "EKO-KULTURA"  про "Поважне ставлення до природи, до людей та культурної спадщини"       
      3. Кроль Володимир  (м. Кам'янець-Подільський)    викладач   ПДТУ, громадський діяч                                         -  панельна дискусія  з обміну досвідом про написання проектів та складання звітності                               

Автор: juliana-2007
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку