Вивчення і поширення досвіду розвитку громадських організацій "На шляху до успіху"

Вивчення і поширення досвіду розвитку громадських організацій "На шляху до успіху"

28 Жовтня 2017, Новопсков - Івано-Франківськ
Проект направлений на розширення й покріплення культурних обмінів, забезпечить взаємне ознайомлення з досягненнями в громадській сфері різних регіонів України, сприятиме збереженню миру та солідарності, справедливості та діалогу, подоланню суспільних розколів та пошуку нового спільного майбутнього двох регіонів.
Обмін досвідом серед громадських діячів, в тому числі переселенців та бібліотечних працівників Івано-Франківщини та Новопсковщини покликані на розширення кордонів міжрегіональної стабільної співпраці громадської спільноти Сходу і Заходу України, розширення партнерських зв'язків та передачі знань щодо сприяння розвитку культури, сприяння охороні об'єктів культурної спадщини, сприяння розвитку туризму, сприяння підвищення культурного рівня міського та сільського населення, втілення інноваційних форм роботи з жителями громад, подолання стереотипів у спілкуванні між громадами та втілення прогресивних реформ культурної сфери у життя. 
Співпраця Громадської організації "Стосується кожного" та КЗ "Новопсковська ЦБС" смт. Новопсков з Всеукраїнським об'єднанням "Українці Донбасу і Криму" та Івано-Франківською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. І.Франка. 

Автор: ГО "Стосується кожного"
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку