"Від заходу до сходу ми - діти одного народу"

"Від заходу до сходу ми - діти одного народу"

4 Січня 2018, Харків
Зразковий фольклорний гурт "Щедрик ДШМ (м.Славути) спільно з БО "Благодійний фонд " Харків з тобою"організовують мистецький проект, що покликаний об'єднати поціновувачів багатовікової української культури.
 Дата проведення: 13-15.01.2018 р. у м.Харків.Цільовою групою стануть фольклорні колективи Хмельниччини та Харківщини, що  займаються дослідженням, збереженням та популяризацією традиційної культури, а саме календарно-обрядових пісень (зокрема колядок та щедрівок), побутових пісень та танців, розмовного жанру фольклору, звичаїв та традицій двох етнічних регіонів України, а також братимуть участь у фестивалі " Вертеп-фест". Метою проекту є обмін досвіду роботи колективів у формі творчої лабораторії, обговорення проблем у роботі з молодіжними фольклорними колективами, а також перспективи волонтерської роботи.
13.01 - прибуття фольклорного гурту "Щедрик" у м.Харків. - Круглий стіл з Відоремленим підрозділом ВО "Українські рубежі" на тему: "Перспективи та види волонтерської діяльності за участі творчих колективів". - Майстер-клас з подільських побутових традиційних танців для учасників фольклорних колективів Харкова. 14.01 - участь у фестивалі " Вертеп-фест". -Традиційне колядування та щедрування містом з метою ознайомлення містян із подільською традиційною культурою, а також збір нащедрованих коштів для вихованців реабілітаційного центру для дітей з ДЦП м.Ізяслав, Хмельницької обл. 15.01 - круглий стіл керівників фольклорних колективів на тему:"Проблематика автентичного виконавства в Україні та перспективи його розвитку".

Автор: Тетяна Маліновська
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку