Разом змінимо: соціальні кампанії у співпраці медіа та громади

Разом змінимо: соціальні кампанії у співпраці медіа та громади

12 Грудня 2017, Київ
Я журналістка. Поїздка до Ужгорода для мене - також своєрідний особистий місток. Проект буде реалізовано у Закарпатській області України - найвіддаленішій і від Києва, де живу зараз, і від моєї Донецької області.

Назва проекту: «Організація соціальних кампанії у співпраці ЗМІ та громади»
Мета: познайомити активних представників громадських організацій і соціально спрямованих журналістів та об'єднати їх зусилля у напряму вирішення регіональних задач, сприяти інтеграції вимушено переміщених осіб Донбасу та Криму в місцеві громади.

20 грудня, о 12 годині, як представниця Донецького прес-клубу зустрінуся з колегами партнерської організації Ужгородський прес-клуб та онлайн видання Zaholovok.com.ua. Підготовка проведення круглого столу для медіа і громади.

21 грудня, 12 – 14 Круглий стіл «Соціальні кампанії у ЗМІ змінюють міста і громади».

Запрошуємо журналістів, представників влади та громади. Познайомимося за кавою, надихнемося, розглянемо кращі практики і кейси соціальних кампаній та майбутню співпрацю.

Обговоримо досвід колективу регіональної редакції «Виборчої» (Катовіце) та українських місцевих ЗМІ:

- Як журналісти змогли з промислового міста зробити номінанта на культурну столицю Європи.
- Як завдяки спільним соціальним кампаніям медійників та місцевих громадських активістів у Бердянську організували систему збору батарейок, зробили у райцентрі Петропавлівка справжній біговий марафон, зробили на захаращеному березі ріки Либідь культурній простір, покращили роботу місцевого пологового будинку на Одещині та реалізовано ще десятки цікавих ініціатив.
- Як журналісти написали і видали книги історій інтеграції вимушено переміщених осіб (ВПО) у нових громадах.

22 грудня Спілкування з ГО та представниками влади, що займаються питаннями ВПО.

23 грудня. Зустрічі з родинами ужгородських переселенців з Криму та Донбасу. Збір матеріалу для обговорення з журналістами та ГО.

24 – 25 грудня. Спілкування з героями майбутніх історій, представниками різних громад Закарпатської області. Збір матеріалу для серії історій про мультикультурні особливості, релігійні та обрядові свята, національні ознаки святкування Різдва.

26 грудня, участь у репетиції форум-театру, який організовує Громадська організація «Закарпаття-Донбас». Організація об’єднує переселенців зі сходу України та Криму в Закарпатській області.

27 грудня – час і місце уточнюється.
Вистава Форум-театру за участі закарпатців та вимушено переміщених осіб. Тема форум-театру «Виборчі права ВПО».

Лариса Білозерова

Автор: Ірина Баран
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку