У Станиці Луганській відбудеться дитяча пісенна майстерня Уляни Горбачевської (Львів)

У Станиці Луганській відбудеться дитяча пісенна майстерня Уляни Горбачевської (Львів)

3 Серпня 2017, Станиця Луганська

Готуй сани влітку, а хочеш гарно заколядувати – починай вчитися вже на канікулах! 13-16 серпня агенція «АртПоле» і Уляна Горбачевська влаштують у Станиці Луганській дитячу пісенну майстерню,  базовану на автентичному українському матеріалі, зокрема різдвяному. Учасники знайомитимуться з архаїчними колядами та щедрівками, різвяними вінчуваннями та замовляннями, а також відкриватимуть свій голос, його природнє звучання, притаманне народним пісням. Майстерня завершиться спільним виступом у будинку культури, на який можуть потрапити всі охочі. 

16 серпня, 10:00 – Станиця Луганська, мала зала районного будинку культури, вхід вільний. 

13-16 серпня агенція «АртПоле» і Уляна Горбачевська влаштують у Станиці Луганській дитячу пісенну майстерню, базовану на автентичному

українському матеріалі.

Уляна Горбачевська народилась і живе у Львові. Співачка, актриса, режисерка, дослідниця автентичної української пісні. Працює у співочих, театрально-співочих, джазових, літературно-музичних проектах.


Агенція «АртПоле» (Київ) – незалежна інституція, що спеціалізується на експериментальних мистецьких проектах. У лютому 2017 агенція представляла у Станиці Луганській «роздІловІ» за участю Сергія Жадана, Олі Михайлюк, Олексія Ворсоби в рамках туру «Щастя не оминеш». 

Проект реалізується за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії.


Автор: Тетяна Манзюк
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку