У Львові відбудеться інформаційний десант представників незалежних медіа спільнот Дніпра та Херсона

У Львові відбудеться інформаційний десант представників незалежних медіа спільнот Дніпра та Херсона

25 Вересня 2017, Львів

- Це вже друга зустріч такого формату, – говорить координатор проекту Олег Вівчарик. – А перша відбувалася у Дніпрі – з 6 по 7 серпня львівські журналісти, блогери та громадські діячі зустрічалися із дніпровськими медійниками, щоб обговорити перспективи реалізації спільних мережевих медійних ініціатив. У підсумку зустрічі був узгоджений спільний план формування медіа ініціатив між Львівщиною та Дніпровщиною. 

- Важливо, що до нашої спільної ініціативи також  логічно приєдналися херсонські медійники та громадські діячі, зазначає Олександр Лавринович, голова правління Центру інформаційних досліджень “Меридіан”. – І це не випадково, оскільки нам вдалося у ході попередніх років успішно реалізовати медіа проекти та створити між Сходом, Заходом і Півднем медіа мережі, що вже живуть своїм життям,  а також творити події, що «зшивають», інтегрують  наші громадські медіа спільноти. Прикладом такої події-«наративу» є «Пасхальний десант», що відбувався на Херсонщині у тривожному квітні 2014 року. Символом цієї події та фактом творення нової якості мережевої співпраці став документальний фільм «Пасхальний десант» (створений у межах культурної ініціативи громадсько активних блогерів Львівщини та Херсонщини у 2014 р.), в якому розповідається про перші мережеві громадські ініціативи на підтримку армії та співпрацю між громадськими активістами Херсонщини та Львівщини).  

Головною подією під час зустрічей у Львові стане панельна дискусія «Як посилювати інформаційну інтеграцію, співпрацю та обмін досвідом діяльності незалежних інформаційних спільнот, що утворені медійниками та громадсько активними блогерами Півдня, Сходу і Заходу України». Також відбудеться презентація у межах панельної дискусії фільму «Пасхальний десант» (культурна ініціатива громадсько активних блогерів Львівщини та Херсонщини на підтримку армії та Херсонщини у період анексії Криму в 2014 році, КОТРА ВІДЗНАЧЕНА НАЙКРАЩОЮ КУЛЬТУРНОЮ ІНІЦІАТИВОЮ РОКУ СЕРЕД ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ УКРАЇНИ). Відбудуться обговорення спільних медійних ініціатив між львівськими, дніпровськими та херсонськими журналістами та блогерами. https://www.youtube.com/watch?list=PLkSsmmvShMNDZj3RjzL_8hnuV7BUNIjAn&time_continue=424&v=2FyqhdG9dPA

Фактично майбутня зустріч у Львові стане першою пробною цеглинкою розбудови тісної інформаційної співпраці між Львовом, Дніпром та Херсоном.


Автор: “Медіа центр європейських ініціатив „Дніпро”
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку