"Твоя Країна" запрошує на ігрову дискусію

"Твоя Країна" запрошує на ігрову дискусію

16 Березня 2017, Львів

У Львові 23-26 березня відбудеться етап проекту «Твоя Країна, Львів», в межах якого Львів відвідають учасники з Бердянська, Мелітополя, Харкова, Чернігова, Одеси, Краматорська.

Проект «Твоя Країна» має на меті розширення культурних зв’язків між представниками різних областей України та налагодження обміну досвідом, комунікацією задля втілення спільних ініціатив, знайомство з громадським середовищем Львова, інтелектуальні змагання між учасниками. Учасниками є молодь віком до 25 років з таких міст як Бердянськ, Мелітополь, Харків, Чернігів, Одеса, Краматорськ та ін.

В рамках візиту заплановано, зокрема проведення інтерактивного навчання у форматі стимуляційних ігор, дискусії та інші активності.

Усі бажаючі запрошуються на зустрічі в межах проекту:

24 березня, Перша Львівська Медіатека (вул. Мулярська, 2а)

11.00-12.00 знайомство з учасниками

12.00-13.00 обід

13.00-16.00 ігрофікація та дискусія

25 березня, Наукова бібліотека ЛНУ ім. І.Франка (вул. Драгоманова,5 )

14.00-18.00 ігрова взаємодія та дискусія на тему суспільно-політичної ситуації в країні та за її межами, проблематики демократії, громадської активності, тощо.

*симуляційна гра розкриє учасникам інноваційні методики, що можна використовувати як освітній інструмент або форму тренінгів та дасть змогу аналізувати складні суспільно-політичні процеси, проблематику сталого розвитку, тощо.

«Проект реалізується за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії»


Контактна особа Юрій Тришньовський тел. 0684783331
Автор: Ольга
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку