Суми-Чернівці: налагодження дієвої співпраці журналістів сходу та заходу України

Суми-Чернівці: налагодження дієвої співпраці журналістів сходу та заходу України

14 Серпня 2017, Суми-Чернівці
У рамках проекту «Містки громадської активності», що реалізується по Програмі національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США), із 27 серпня по 1 вересня відвідаю місто Чернівці.

Мій візит відбудеться до інформаційної агенції «БукІнфо», яким керує Сегій Зарайський. Тут я ознайомлюся із співробітниками, структурою редакції, інформаційним наповненням продукту, нюансами співробітництва з органами влади/рекламодавцями/НГО.

Планую зустрітися та обмінятися досвідом із колишнім учасником Програми національних обмінів Маріанною Антонюк, яка у квітні 2017 року відвідала м. Харків. Також відвідаю редакції муніципальної газети «Чернівці» та газети «Час», одного з місцевих телеканалів та офіс ГО «Волонтери Буковини – українському війську», обласний центр зайнятості, зустрінуся з керівниками прес-служб облдержадміністрації, обласної ради, міської ради.

Під час візиту вже заплановані зустрічі із заступником голови Чернівецької облради Віталієм Мельничуком з питань упровадження в області реформи децентралізації, відвідування управління культури і туризму ОДА з питань використання історичної та культурної спадщини як додаткових місцевих ресурсів для розвитку громади, поїздка в одне із румономовних сіл, де компактно проживають румуни.

Серед основних пунктів візиту – засідання «круглого столу» за участю провідних журналістів регіону, членів незалежної медіа-профспілки, обласного прес-клубу, прес-служб органів влади та місцевого самоврядування на тему «Особливості роботи регіональних ЗМІ Сумщини та Буковини: обмін досвідом» (місце та час уточняються).

Впевнений, що моя поїздка із Сум через усю Україну на Буковину в Чернівці стане надзвичайно корисною в напрацюваннях та запозиченні цікавих ідей і тем для майбутніх публікацій, знайомстві із колегами з місцевих ЗМІ, у налагодженні дієвої співпраці журналістів сходу та заходу України.

Автор: Віталій Кохан


Автор: Віталій Кохан
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку