Співаючи про замовчуване. Запрошуємо долучитись до проекту

Співаючи про замовчуване. Запрошуємо долучитись до проекту

17 Травня 2017, м. Львів, пл. Музейна, 1
Співаючи про замовчуване - назва проекту, який Львівський музей історії релігії проводить при підтримці Програми національних обмінів за фінансування Європейського союзу та Національного фонду підтримки демократії (США), приуроченого до Міжнародного дня музею.
Співпартнер проекту - ансамбль народної пісні та побутового танцю "Оксамит", місто Запоріжжя.

Цей проект дозволить познайомити наших гостей із тим пластом музейної культури, який досі незнаний, коли через пісню частина українських громадян висловлювала свій протест до радянської комуністичної влади. Цей матеріал був зібраний в етнографічних експедиціях Запорізькою та Дніпропетровською областями і цей пісенний скарб привозять Запоріжці і він якнайкраще підходить до цьогорічного гасла Міжнародного дня музею : "Музеї і суперечлива історія: розповідаючи про замовчуване".
 
Проект буде зреалізований 19 - 21 травня на трьох музейних площадках (Виставковий зал музею, пл. Музейна, 1 о 18:00. 19 травня, у місті Черванограді - філії Львівського музею історії релігії, Палац Потоцьких - 19 травня о 12:00, 20 травня - хор "Оксамит" співає для поранених бійців АТО по вул. Личаківській в місті Львові о 16:00. 21 травня у Музеї - садибі родини Антоничів завершення проекту о 14:00). 

Автор: Благодійний фонд "Музей релігії"
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку