Школа соціального підприємництва

Школа соціального підприємництва

14 Серпня 2017, Запоріжжя

Громадська організація «Розвиток Громадянського Суспільства України» запрошує представників західних регіонів України  (Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Вінницька, Волинська, Хмельницька, Рівненська, Чернівецька та Тернопільська області) до участі у проекті «Школа соціального підприємництва», який відбудеться в місті Запоріжжя.

Проект «Школа соціального підприємництва» реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

Проект пройде протягом трьох днів з 08 по 10 вересня 2017 року, а потім буде відбуватися на регулярній основі за заявками бажаючих прийняти участь.

Мета проекту – створити підґрунтя для розвитку соціального підприємництва у східних та західних областях України задля поліпшення соціальної та економічної ситуації вразливих груп населення, об’єднуючи зусилля бізнесу, влади та місцевих громад.

Цільовою групою проекту стане молодь (віком від 18 до 35 років включно), що цікавиться даною темою та хоче спробувати свої сили в цьому напрямку.

У ході реалізації проекту буде представлено кращий міжнародний та вітчизняний досвід, презентовано підходи до вимірювання соціального впливу СП, оподаткування, фінансування та програми підтримки СП в Україні та багато іншого.

Ми впевнені, що за результатами школи, кожен учасник буде здатний організувати активність в своїй галузі і створити свій особистий проект в напрямку соціального підприємництва.

Окрім того, буде створено майданчик і започатковано активний діалог між представниками географічно протилежних регіонів щодо взаємодії бізнесу та суспільства, проаналізовано сучасні взаємні виклики та впливи, а у тривалішій перспективі – підсилити роль бізнесу у розвитку ключових суспільних процесів в Україні.

Для участі у Школі соціального підприємництва також запрошуються експерти з соціального підприємництва, соціальні підприємці, представники ресурсних центрів з розвитку соціального підприємництва, представники громадських організацій, партнери проекту, представники влади, традиційного бізнесу та медіа.

Даний проект стане у нагоді також вимушеним переселенцям чи тим, хто шукає шляхи для вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб, оскільки теоретична та практична інформація є максимально актуальною до сьогоднішніх умов.

Окрім цього, гості зможуть відвідати установи та організації Запорізької області, органи державної влади та органи місцевого самоврядування.

За результатами візиту учасники отримають підтверджуючі сертифікати.

Для участі у проекті необхідно заповнити Аплікаційну заявку (у додатку). Заповнену заявки надсилати на електронну адресу:  ngo.dcsu@ukr.net.

Дедлайн - 30 серпня 2017 року включно.

Про результати відбору буде повідомлено 31 серпня 2017 року.

Організатори забезпечують проживання, харчування та трансфер в рамках проекту. Вам необхідно оплатити свою дорогу до міста Запоріжжя та зворотньо.

Координатор проекту: Ревка Наталія 050-957-74-47.

 

 

 


Автор: Natalya Revka
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку